9ο Πρωτάθλημα 2018

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003 – 2004

ΟΜΑΔΕΣ

 

BOSTON CELTICS L.A. LAKERS MIAMI HEAT SAN ANTONIO
 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ ΑΙΓΙΑΝΙΤΗΣΒΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
 ΒΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΤΙΜΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ  ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΒΑΘΕΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ  ΔΕΝΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΓΑΒΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΔΥΟΗΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
 ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΖΑΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΜΑΛΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΑΝΩΛΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
 ΚΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ  ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΛΑΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΛΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΤΑΝΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΣΟΠΙΚΟΥ ΡΙΧΑΡΔΟΣ  ΠΡΟΜΠΩΝΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΤΥΤΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΤΣΙΑΜΠΟΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΧΑΡΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΣΙΓΟΝΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  1ο Γυμνάσιο  15:00  BOSTON CELTICS – L.A. LAKERS   38 – 41
 1η ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  1ο Γυμνάσιο  16:00  MIAMI HEAT – SAN ANTONIO  29 – 39
 2η ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  15:00  L.A. LAKERS – SAN ANTONIO 36 – 48
 2η ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  16:00  BOSTON CELTICS – MIAMI HEAT  30 – 54
 3η ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  19:00  BOSTON CELTICS – SAN ANTONIO  30 – 49
 3η ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  20:00  L.A. LAKERS -MIAMI HEAT  31 – 38
 4η ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  19:00  L.A. LAKERS – BOSTON CELTICS 45 – 43
 4η ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  20:00  SAN ANTONIO – MIAMI HEAT 40 – 44

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 MIAMI HEAT
2 SAN ANTONIO
3 L.A. LAKERS
4 BOSTON CELTICS

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2005

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
CHICAGO BULLS MILWAUKEE BUCKS NEW YORK INDIANA PACERS
 ΒΟΥΖΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΚΟΤΣΑΥΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΓΛΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
 ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΕΤΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 ΛΟΥΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΤΡΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΟΔΥΣΕΑΣ  ΠΑΠΑΦΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ  ΜΑΛΙΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ  ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΣΟΥΝΑΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
 ΦΛΩΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΤΣΟΛΟΜΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  1ο Γυμνάσιο  17:00  CHICAGO BULLS – MILWAUKEE BUCKS 45 – 36
 1η ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  1ο Γυμνάσιο  18:00  NEW YORK – INDIANA PACERS 42 – 53
 2η ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  17:00  MILWAUKEE BUCKS – INDIANA PACERS 53 – 56
 2η ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  18:00  CHICAGO BULLS – NEW YORK 40 – 53
 3η ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  17:00  CHICAGO BULLS – INDIANA PACERS  42 – 39
 3η ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  18:00  MILWAUKEE BUCKS – NEW YORK  32 – 47
 4η ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  17:00  CHICAGO BULLS – MILWAUKEE BUCKS 42 – 33
 4η ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  18;00  INDIANA PACERS – NEW YORK 38 – 43

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 NEW YORK
2 INDIANA PACERS
3 CHICAGO BULLS
4 MILWAUKEE BUCKS

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
Τ.Σ.Σ.Κ.Α. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΚΑΜΠΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ
 ΒΑΛΑΜΟΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
 ΔΕΛΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ  ΔΕΜΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ  ΚΑΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΛΕΒΕΝΕΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΜΕΤΚΑΪ ΕΡΙΚ
 ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ  ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΜΕΤΚΑΪ ΜΠΡΟΥΝΟ
 ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΜΠΑΤΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΜΠΟΥΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  ΝΑΣΤΟΣ ΑΛΚΗΣ  ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΜΠΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
 ΣΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
 ΣΜΕΡΑΙΔΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΗΛΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΣΥΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
 ΤΖΑΪΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΗΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
 ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ  ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΡΟΜΠΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΒΑΛΑΜΟΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  1ο Γυμνάσιο  09;00  Τ.Σ.Σ,Κ.Α. – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ  25 – 33
 1η ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  1ο Γυμνάσιο  10;00  ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  48 – 34
 2η ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  11;00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  36 – 39
 2η ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  12;00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΑΚΑΜΠΙ  55 – 47
 3η ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  09;00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  43 – 25
 3η ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  10;00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΜΑΚΑΜΠΙ  30 – 29
 4η ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  13;00  ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 44 – 39
 4η ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  14;00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 36 – 28

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 Τ.Σ.Σ.Κ.Α.
2 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
3 ΜΑΚΑΜΠΙ
4 ΠΑΡΤΙΖΑΝ

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2007

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ
 ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ  ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΑΓΑΠΗΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΒΡΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ  ΔΡΙΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΓΡΙΖΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΑΤΣΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΖΑΝΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΑΜΠΕΡΙ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΛΟΜΒΑΡΔΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
 ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΚΟΥΛΕΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  ΚΑΡΑΓΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΝΤΟΓΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΝΙΚΑΣ ΤΑΣΟΣ
 ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΜΑΣΤΟΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
 ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΣΜΕΡΑΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ  ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΣΕΓΡΕΔΟΣ ΚΟΣΜΑΣ  ΣΟΤΑ ΡΟΥΧΑΤΖΕ
 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΤΣΑΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΣΙΑΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΜΑΝΟΣ
 ΧΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  1ο Γυμνάσιο  11:00  ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  24 – 30
 1η ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  1ο Γυμνάσιο  12:00  ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ – ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ  27 – 19
 2η ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  09:00  ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΖΑΛΚΙΡΗΣ ΚΑΟΥΝΑΣ  24 – 34
 2η ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  10:00  ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΑΡΜΑΝΙ  ΜΙΛΑΝΟ  31 – 38
 3η ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  13:00  ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ  43 – 38
 3η ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  14:00  ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΖΑΛΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ  26 – 44
 4η ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  09:00  ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 26 – 27
 4η ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  10:00  ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ – ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ – ΚΑΟΥΝΑΣ 27 – 20

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ
2 ΖΑΛΓΚΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ
3 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
4 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

 

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2008

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 ΑΔΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ  ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΟΤΣΙΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΡΜΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ  ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΒΑΦΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΒΑΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΙΟΒΑΣ ΧΑΡΗΣ  ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΒΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΖΩΡΖΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ  ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 ΒΟΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΚΑΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΚΟΚΚΟΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΙΜΩΝ
 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΟΧΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΕΛΛΑΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΠΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
 ΡΩΜΑΝΟΣ ΦΑΝΗΣ  ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΠΡΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΤΖΟΥΡΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
 ΤΖΕΦΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ  ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΙΑΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΣΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΤΟΥΠΑΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΣΤΡΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΤΟΥΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΛΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  1ο Γυμνάσιο  13:00  ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ  52 – 41
 1η ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  1ο Γυμνάσιο  14:00  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  38 – 22
 2η ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  09:00  ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ  36 – 32
 2η ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  10:00  ΠΑΟΚ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  27 – 30
 3η ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  11:30  ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  23 – 24
 3η ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  12:30  ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ  28 – 29
 4η ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  11:00  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ 31 – 23
 4η ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  12:00  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ 43 – 21

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΗΡΑΚΛΗΣ
2 ΑΡΗΣ
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
4 ΠΑΟΚ

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2009

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΓΙΑΟΥΡΤΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
 ΚΑΣΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ  ΔΕΜΠΟΝΕΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΟΥΚΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΙΛΛΙΠΠΟΣ  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΩΝΤΑΣ  ΚΑΠΙΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΑΛΙΑΧΩΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΜΠΟΥΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΛΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ
 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΜΑΡΑΜΠΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΣΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
 ΦΑΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  ΔΙΑΝΑ  11:30  ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 27 – 22
 1η ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  ΔΙΑΝΑ  12:30  ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 13 – 15
 2η ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  11:00  ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ 30 – 25
 2η ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  12:00  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 30 – 22
 3η ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  11:00  ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  21 – 30
 3η ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  12:00  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ  30 – 19
 4η ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  11:00  ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ 24 – 37
 4η ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  12:00  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 28 – 22

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
3 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

 

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2010 – 2011

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΕΡΑΚΙΑ ΑΕΤΟΙ
 ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΔΑΒΑΡΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ΔΡΙΒΑΣ ΧΑΡΗΣ
 ΒΡΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  ΚΑΝΔΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΚΑΜΠΕΡΙ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ
 ΓΙΟΥΛΟΥΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ  ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΚΑΡΙΣΑ ΙΑΣΩΝΑΣ  ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΓΑΓΛΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΚΡΕΛΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΚΗΠΟΥΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΛΙΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΛΑΜΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΛΑΣΙΘΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ
 ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΣ  ΜΑΡΑΜΠΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΑΡΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΝΤΖΙΜΑΣ ΘΕΜΙΣ
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΗΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΡΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΞΕΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ  ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΔΥΣΣΕΑΣ
 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΟΝΤΟΥΜΠΙΤΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΖΟΥΡΑΛΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ  ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ  ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
 ΣΤΡΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΦΡΑΓΚΙΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ  ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ  09:00  ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ – ΤΙΓΡΕΙΣ  31 – 30
 1η ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ  10:00  ΓΕΡΑΚΙΑ – ΑΕΤΟΙ  24 – 23
 2η ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο  13:00  ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ – ΓΕΡΑΚΙΑ  22 – 30
 2η ΚΥΡΙΑΚΗ 06 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο  14:00  ΤΙΓΡΕΙΣ – ΑΕΤΟΙ  21 – 15
 3η ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ  09:00  ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ – ΑΕΤΟΙ  17 – 33
 3η ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ  10:00  ΤΙΓΡΕΙΣ – ΓΕΡΑΚΙΑ  34 – 29
 4η ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  09:00  ΑΕΤΟΙ – ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ 30 – 36
 4η ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ  1ο Γυμνάσιο  10:00  ΓΕΡΑΚΙΑ – ΤΙΓΡΕΙΣ 20 – 27

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΤΙΓΡΕΙΣ
2 ΓΕΡΑΚΙΑ
3 ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
4 ΑΕΤΟΙ