8ο Πρωτάθλημα 2017

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004 – 2005

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ Α.Ε.Κ. Π.Α.Ο. Ο.Σ.Φ.Π.
 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ
 ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΛΚΗΣ  ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ  ΛΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ  ΓΑΓΓΛΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
 ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΛΟΥΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΚΟΥΡΤΕΛΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΓΛΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΜΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΔΕΝΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΗΣ
 ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΠΑΦΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΚΟΤΣΑΥΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΝΑΤΣΟΛΑΡΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΊΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΡΟΜΠΩΝΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ  ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
 ΜΠΑΠΑΤΣΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΣΤΑΝΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  ΜΠΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΤΥΤΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ  ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΦΛΩΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΤΣΑΛΕΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΣΟΛΟΜΥΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
 ΤΡΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ   ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΔΥΟΗΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ  ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΜΑΊΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  15:30  ΠΑΟ – ΑΕΚ  33-45
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 06 ΜΑΊΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  16:30  ΟΣΦΠ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  27-52
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  15:00  ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  41-39
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  16:00  ΠΑΟ – ΟΣΦΠ  37-30
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  09:00  ΠΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  45-34
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  10:00  ΑΕΚ – ΟΣΦΠ  42-27
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  15:30  ΟΣΦΠ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  25-52
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  16:30  ΠΑΟ – ΑΕΚ  29-53

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΑΕΚ
2  ΠΑΟ
3  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
4  ΟΣΦΠ

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2005 – 2006

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
BOSTON CELTICS L.A. LAKERS MIAMI HEAT SAN ANTONIO SPURS
 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΟΥΖΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
 ΔΕΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ  ΜΠΑΤΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΜΕΤΚΑΪ ΜΠΡΟΥΝΟ  ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΚΑΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΝΑΣΤΟΣ ΑΛΚΗΣ  ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΗΣ
 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΠΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΝΙΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
 ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΠΗΛΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΡΟΥΓΓΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΔΑΜ  ΠΗΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΣΜΕΡΑΪΔΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΠΟΥΓΓΕΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΣΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
 ΤΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΣΥΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ  ΤΖΤΖΙΜΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  09:00  BOSTON CELTICS – L.A. LAKERS  21-24
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  10:00  MIAMI HEAT – SAN ANTONIO SPURS  25-35
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  14:00  BOSTON CELTICS – MIAMI HEAT  26-23
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  15:00  L.A. LEKERS – SAN ANTONIO SPURS  32-34
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  10:00  BOSTON CELTICS – SAN ANTONIO SPURS  17-32
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  11:00  L.A. LAKERS – MIAMI HEAT  20-30
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  09:00  BOSTON CELTICS – L.A. LAKERS  27-45
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  10:00  SAN ANTONIO – MIAMI HEAT  25-33

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 MIAMI HEAT
2  SAN ANTONIO
3 L.A. LAKERS
4  BOSTON CELTICS

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2007

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
Τ.Σ.Σ.Κ.Α. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΚΑΜΠΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ
 ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ  ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΒΡΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΚΟΥΛΕΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΔΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  ΛΟΜΒΑΡΔΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ
 ΒΕΝΤΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΑΣ ΤΑΣΟΣ  ΚΑΤΣΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΓΚΡΙΖΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΔΡΙΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΑΣΤΟΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΖΑΝΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΝΤΟΓΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  ΜΕΤΚΑΪ ΕΡΙΚ
 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΡΟΧΑΤΖΕ ΣΟΤΑ  ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΣΜΕΡΑΪΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΡΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΣ
 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ  ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΜΑΝΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  ΧΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 ΤΣΑΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΪΟΥ  Α ΚΛΕΙΣΤΟ  11:00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ  35-20
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΊΟΥ  Α ΚΛΕΙΣΤΟ  12:00  ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  28-26
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  09:00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  38-16
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  10:00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΑΚΑΜΠΙ  16-36
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  12:00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΜΑΚΑΜΠΙ  30-28
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΪΟΥ  ΔΙΑΝΑ  13:00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  32-16
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΜΑΪΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ  10:00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  38-17
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΜΑΪΟΥ  Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ  11¨00  ΜΑΚΑΜΠΙ – Τ.Σ.Σ.Κ.Α.  27-20

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΜΑΚΑΜΠΙ
2 Τ.Σ.Σ.Κ.Α.
3  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
4  ΠΑΡΤΙΖΑΝ

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2008

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 ΑΡΜΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΟΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
 ΒΑΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΙΟΒΑΣ ΧΑΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΒΑΦΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΡΩΜΑΝΟΣ ΦΑΝΗΣ  ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΣΠΕΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΚΕΛΛΑΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΤΖΕΦΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ  ΚΟΧΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΤΣΙΓΑΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΣΙΑΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΖΟΥΡΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΤΟΥΠΑΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΤΣΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΙΜΩΝ
 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  11:00  ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ  14-20
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  12:00  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  14-25
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  11:00  ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ  27-29
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  12:00  ΠΑΟΚ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  27-12
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  11:00  ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  24-19
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΑΙΚΗ 14 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  12:00  ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ  34-31
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  11:00  ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  17-19
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΑΙΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  12:00  ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ  18-28

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΗΡΑΚΛΗΣ
2 ΠΑΟΚ
3  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
4  ΑΡΗΣ

 

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2009 – 2010

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΔΕΜΠΟΝΕΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΝΑΣ  ΑΥΓΙΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΑΠΙΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΔΟΥΚΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ  ΔΡΙΒΑΣ ΧΑΡΗΣ  ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΜΑΡΑΜΠΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΜΕΛΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
 ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΚΑΡΙΣΑ ΙΑΣΩΝΑΣ  ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΞΕΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
 ΜΑΝΤΖΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΩΝΤΑΣ  ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΜΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
 ΜΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ  ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
 ΜΠΑΡΤΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ  ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΣΜΕΡΑΪΔΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΡΟΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ  ΤΖΟΥΡΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
 ΤΖΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  ΤΣΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
 ΜΑΡΑΓΚΟΣ  ΟΓΚΝΤΟΥΜΠΙΝΤΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΪΟΥ  Α ΚΛΕΙΣΤΟ  09:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ  25-20
 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΜΑΪΟΥ  Α ΚΛΕΙΣΤΟ  10:00  ΙΑΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  32-26
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  13:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ  34-27
 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  14:00  ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  35-33
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  13:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  38-33
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  14:00  ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ  30-22
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  13:00  ΙΑΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  33-36
 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ  1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  14:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ  43-26

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2  ΑΧΙΛΛΕΑΣ
3  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
4  ΙΑΣΩΝΑΣ