7ο Πρωτάθλημα 2016

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ Α.Ε.Κ. Π.Α.Ο. Ο.Σ.Φ.Π.
 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΓΡΥΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ  ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΤΡΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΦΛΙΝΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΟΚΚΟΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
 ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ  ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΧΑΡΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 ΚΑΡΒΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΒΟΥΖΑΣ ΘΩΜΑΣ  ΖΑΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΤΖΙΝΑΣ ΝΙΚΟΣ
 ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΚΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΤΣΙΑΜΠΟΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΣΙΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ  ΜΑΛΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 ΓΚΟΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ  ΚΛΑΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΦΥΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ  ΒΟΤΤΑΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η – Σαββάτο 14/05/2016  1ο Γυμνάσιο  15:30  ΠΑΟ – ΑΕΚ  33-32
 1η – Σαββάτο 14/05/2016  1ο Γυμνάσιο  16:30  ΟΣΦΠ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  20-47
 2η – Σαββάτο 21/05/2016  1ο Γυμνάσιο  15:00  ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  28-31
 2η – Σαββάτο 21/05/2016  1ο Γυμνάσιο  16:00  ΠΑΟ – ΟΣΦΠ  34-39
 3η – Κυριακή 22/05/2016  ΔΙΑΝΑ  12:00  ΠΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  26-31
 3η – Κυριακή 22/05/2016  ΔΙΑΝΑ  13:00  ΑΕΚ – ΟΣΦΠ  28-22
 4η – Σαββάτο 28/05/2016  ΔΙΑΝΑ  14:00  ΟΣΦΠ – ΠΑΟ  33-31
 4η – Σαββάτο 28/05/2016  ΔΙΑΝΑ  15:00  ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΚ  22-20

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  ΑΠΟΛΛΩΝ
2  ΑΕΚ
3  ΟΣΦΠ
4  ΠΑΟ

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004 – 05

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
BOSTON CELTICS L.A. LAKERS MIAMI HEAT SAN ANTONIO SPURS
 ΒΑΦΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΔΥΟΗΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΣΤΑΝΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΔΕΝΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΤΟΥΤΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  ΓΟΥΡΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
 ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΓΛΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΗΣ  ΣΤΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  ΠΡΟΜΠΩΝΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ  ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
 ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΜΠΑΠΑΤΣΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
 ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
 ΤΡΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΑΓΛΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
 ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΠΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΛΚΗΣ  ΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 ΜΠΛΕΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΛΟΥΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΣΑΛΕΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 ΣΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΚΟΥΡΤΕΛΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΗΣ
 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΡΕΠΠΑΣ ΦΩΤΗΣ  ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΦΕΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η – Κυριακή 15/05/2016  1ο Γυμνάσιο  09:00  BOSTON CELTICS – L.A. LAKERS  27-32
 1η – Κυριακή 15/05/2016  1ο Γυμνάσιο  10:00  MIAMI HEAT – SAN ANTONIO SPURS  23-32
 2η – Σαββάτο 21/05/2016  1ο Γυμνάσιο  11:00  BOSTON CELTICS – MIAMI HEAT  37-41
 2η – Σαββάτο 21/05/2016  1ο Γυμνάσιο  12:00  L.A. LAKERS – SAN ANTONIO SPURS  40-41
 3η – Κυριακή 22/05/2016  ΔΙΑΝΑ  10:00  BOSTON CELTICS – SAN ANTONIO SPURS  30-32
 3η – Κυριακή 22/05/2016  ΔΙΑΝΑ  11:00  L.A. LAKERS – MIAMI HEAT  37-32
 4η – Κυριακή 29/05/2016  Μπαλόνι  11:00  MIAMI HEAT -BOSTON CELTICS  26-41
 4η – Κυριακή 29/05/2016  Μπαλόνι  12:00  SAN ANTONIO – L.A. LAKERS  43-44

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  L.A.LAKERS
2  SAN ANTONIO
3  BOSTON CELTICS
4  MIAMI HEAT

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ : 

1) Τελετή λήξης αγωνιστικης περιόδου και απονομές την Παρασκευή 03 Ιουνίου και ώρα 19:30.

2) Διεξαγωγή του 18ου Τουρνουά 3on3 το Σάββατο 04 Ιουνίου και ώρα 09:00.

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2005 – 06

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
Τ.Σ.Σ.Κ.Α. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΚΑΜΠΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ
 ΝΙΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ  ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
 ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΣ ΘΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
 ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΑΣΩΝ  ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
 ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΗΣ  ΒΕΤΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΦΛΩΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
 ΣΚΟΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΚΑΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΕΝΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΤΣΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΕΤΚΑΪ ΜΠΡΟΥΝΟ
 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΣΥΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  ΝΑΣΤΟΣ ΑΛΚΗΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 ΒΑΘΕΙΑΣ ΘΕΜΙΣ  ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ  ΣΜΕΑΡΑΪΔΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΣΠΕΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ  ΤΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 ΔΕΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΡΟΜΠΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΣΙΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
 ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΔΑΜ  ΜΠΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΤΣΙΜΠΕΛΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
 ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΑΣΩΝ  ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΣΤΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΗΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η – Κυριακή 15/05/2016  1ο Γυμνάσιο  11:00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ  27-22
 1η – Κυριακή 15/05/2016  1ο Γυμνάσιο  12:00  ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  32-26
 2η – Σαββάτο 21/05/2016  ΔΙΑΝΑ  14:00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  28-13
 2η – Σαββάτο 21/05/2016  ΔΙΑΝΑ  15:00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΑΚΑΜΠΙ  29-25
 3η – Κυριακή 22/05/2016  1ο Γυμνάσιο  09:00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΜΑΚΑΜΠΙ  22-43
 3η – Κυριακή 22/05/2016  1ο Γυμνάσιο  10:00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  35-28
 4η – Κυριακή 29/05/2016  ΔΙΑΝΑ  11:00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  24-17
 4η – Κυριακή 29/05/2016  Μπαλόνι  13:00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΑΚΑΜΠΙ  30-25

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  Τ.Σ.Σ.Κ.Α.
2  ΜΑΚΑΜΠΙ
3  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
4  ΠΑΡΤΙΖΑΝ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ : 

1) Τελετή λήξης αγωνιστικης περιόδου και απονομές την Παρασκευή 03 Ιουνίου και ώρα 19:30.

2) Διεξαγωγή του 18ου Τουρνουά 3on3 το Σάββατο 04 Ιουνίου και ώρα 09:00.

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2007

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  ΚΑΤΣΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ  ΚΟΥΛΕΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
 ΜΕΤΚΑΪ ΕΡΙΚ  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΒΡΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΧΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΣΑΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΝΤΟΓΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  ΜΑΣΤΟΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
 ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
 ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΖΑΝΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΜΕΑΡΑΪΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΔΡΙΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΑΡΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  ΡΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝ  ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
 ΛΟΜΒΑΡΔΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΝΙΚΑΣ ΤΑΣΟΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΠΘΡΟΣ  ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΡΟΧΑΤΖΕ ΣΟΤΑ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η – Κυρική 15-05-2016  ΔΙΑΝΑ  10:00  ΑΡΗΣ -ΠΑΟΚ  33-14
 1η – Κυρική 15-05-2016  ΔΙΑΝΑ  11:00  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  17-14
 2η – Σαββάτο 21-05-2016  1ο Γυμνάσιο  09:00  ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ  11-29
 2η – Σαββάτο 21-05-2016  1ο Γυμνάσιο  10:00  ΠΑΟΚ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  12-39
 3η – Κυρική 22-05-2016  1ο Γυμνάσιο  11:00  ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  17-25
 3η – Κυρική 22-05-2016  1ο Γυμνάσιο  12:00  ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ  12-41
 4η – Κυρική 29-05-2016  ΔΙΑΝΑ  09:00  ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ  6-32
 4η – Κυρική 29-05-2016  ΔΙΑΝΑ  10:00  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  25-31

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2  ΗΡΑΚΛΗΣ
3  ΠΑΟΚ
4  ΑΡΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ : 

1) Τελετή λήξης αγωνιστικης περιόδου και απονομές την Παρασκευή 03 Ιουνίου και ώρα 19:30.

2) Διεξαγωγή του 18ου Τουρνουά 3on3 το Σάββατο 04 Ιουνίου και ώρα 09:00.

 

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2008 – 09

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΙΛΕΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΗΣ  ΜΑΝΤΖΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΑΡΜΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΒΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
 ΑΔΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΤΣΑΟΥΣΙ ΠΕΤΡΟΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ  ΡΩΜΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΤΣΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΙΟΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΙΜΩΝ  ΑΝΔΡΕΑΣ
 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΤΟΥΠΑΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΜΕΜΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΧΑΡΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
 ΠΥΡΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΒΟΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΟΧΙΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΡΟΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΣΠΕΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΤΖΕΦΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ  ΚΑΡΑΜΠΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΜΑΡΑΜΠΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΑΦΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΓΚΙΡΝΑΖΑ ΣΤΕΛΙΟΣ  ΔΟΥΚΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΤΖΟΥΡΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΤΣΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
 ΤΣΟΥΚΗΣ ΙΑΣΩΝ  ΜΠΑΡΓΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΤΓΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η – Κυριακή 15/05/2016  1ο Γυμνάσιο  13:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΧΙΛΕΑΣ  21-20
 1η – Κυριακή 15/05/2016  1ο Γυμνάσιο  14:00  ΙΑΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  20-22
 2η – Σαββάτο 21/05/2016  1ο Γυμνάσιο  13:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ  32-13
 2η – Σαββάτο 21/05/2016  1ο Γυμνάσιο  14:00  ΑΧΙΛΕΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  30-16
 3η – Κυριακή 22/05/2016  1ο Γυμνάσιο  13:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  29-25
 3η – Κυριακή 22/05/2016  1ο Γυμνάσιο  14:00  ΑΧΙΛΕΑΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ  32-20
 4η – Κυριακή 29/05/2015  ΔΙΑΝΑ  12:00  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ  26-19
 4η – Κυριακή 29/05/2015  ΔΙΑΝΑ  13:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΧΙΛΕΑΣ  31-14

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2  ΑΧΙΛΕΑΣ
3  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
4  ΙΑΣΩΝΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ : 

1) Τελετή λήξης αγωνιστικης περιόδου και απονομές την Παρασκευή 03 Ιουνίου και ώρα 19:30.

2) Διεξαγωγή του 18ου Τουρνουά 3on3 το Σάββατο 04 Ιουνίου κια ώρα 09:00.