6ο Πρωτάθλημα 2015

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ Α.Ε.Κ. Π.Α.Ο. Ο.Σ.Φ.Π.
 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΑΡΚΟΖΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΓΚΟΥΒΕΛΗ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΔΥΟΗΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΑΛΛΙΜΟΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
 ΛΥΡΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΡΙΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΓΚΙΡΝΑΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΑΝΝΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
 ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΛΙΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΓΛΕΝΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ  ΚΕΡΠΙ ΜΑΡΙΝΟΣ
 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΛΟΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΚΙΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ.  ΜΑΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  ΜΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
 ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ  ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ  ΠΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΤΣΕΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΛΕΞΗΣ  ΦΕΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ
 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η – Σαββάτο 02/05/2015  1ο Γυμνάσιο  15:30  ΠΑΟ – ΑΕΚ  35-49
 1η – Σαββάτο 02/05/2015  1ο Γυμνάσιο  16:30  ΟΣΦΠ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  28-27
 2η – Κυριακή 10/05/2015  ΔΙΑΝΑ  12:00  ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  34-38
 2η – Κυριακή 10/05/2015  ΔΙΑΝΑ  13:00  ΠΑΟ – ΟΣΦΠ  38-35
 3η – Σαββάτο 16/05/2015  1ο Γυμνάσιο  15:30  ΠΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  42-31
 3η – Σαββάτο 16/05/2015  1ο Γυμνάσιο  16:30  ΑΕΚ – ΟΣΦΠ  41-39
 4η – Σαββάτο 23/05/2015  1ο Γυμνάσιο  15:30  ΟΣΦΠ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ  36-50
 4η – Σαββάτο 23/05/2015  1ο Γυμνάσιο  16:30  ΑΕΚ -ΠΑΟ  32-55

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  ΠΑΟ
2  ΑΕΚ
3  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
4  ΟΣΦΠ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ : 

1) Τελετή λήξης αγωνιστικης περιόδου και απονομές την Παρασκευή 05 Ιουνίου και ώρα 19:30 στό Α΄Κλειστό
2) Διεξαγωγή του 17ου Τουρνουά 3on3 το Σάββατο 06 Ιουνίου.

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
BOSTON CELTICS L.A. LAKERS MIAMI HEAT SAN ANTONIO SPURS
 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΝΤΖΙΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
 ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘ. ΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΚΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ  ΖΑΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΚΛΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
 ΚΑΡΒΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
 ΚΟΚΚΟΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
 ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΜΑΛΑΜΑΣ ΚΩ/ΝΟΣ  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ.  ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ  ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ  ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.  ΦΛΙΝΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΑΪΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΤΡΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΧΑΡΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΣΟΥΡΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  ΤΣΙΑΜΠΟΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η – Κυριακή 03/05/2015  1ο Γυμνάσιο  09:00  BOSTON CELTICS – L.A. LAKERS  47-26
 1η – Κυριακή 03/05/2015  1ο Γυμνάσιο  10:00  MIAMI HEAT – SAN ANTONIO SPURS  32-47
 2η – Κυριακή 10/05/2015  1ο Γυμνάσιο  11:00  BOSTON CELTICS – MIAMI HEAT  36-31
 2η – Κυριακή 10/05/2015  1ο Γυμνάσιο  12:00  L.A. LAKERS – SAN ANTONIO SPURS  27-37
 3η – Κυριακή 17/05/2015  ΔΙΑΝΑ  10:00  BOSTON CELTICS – SAN ANTONIO SPURS  27-24
 3η – Κυριακή 17/05/2015  ΔΙΑΝΑ  11:00  L.A. LAKERS – MIAMI HEAT  24-28
 4η – Κυριακή 24/05/2015  1ο Γυμνάσιο  09:00  MIAMI HEAT – L.A. LAKERS  53-40
 4η – Κυριακή 24/05/2015  1ο Γυμνάσιο  10:00  BOSTON CELTICS – SAN ANTONIO SPURS  34-37

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  SAN ANTONIO SPURS
2  BOSTON CELTICS
3  MIAMI HEAT
4  L.A.LAKERS

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ : 

1) Τελετή λήξης αγωνιστικης περιόδου και απονομές την Παρασκευή 05 Ιουνίου και ώρα 19:30 στό Α΄Κλειστό
2) Διεξαγωγή του 17ου Τουρνουά 3on3 το Σάββατο 06 Ιουνίου.

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004 – 05

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
Τ.Σ.Σ.Κ.Α. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΚΑΜΠΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ
 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΓΛΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 ΓΟΥΡΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  ΔΥΟΗΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
 ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ  ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΑΣΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΓΑΓΛΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ  ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΑΙΔΩΝ
 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ  ΖΕΥΓΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΛΟΥΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
 ΚΙΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΑΞΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΛΑΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   ΚΟΥΡΤΕΛΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΠΑΠΑΦΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΚΟΒΟΣ
 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΛΑΖΟΣ ΟΔΥΣΕΑΣ  ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ  ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 ΜΠΛΕΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΣΤΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΣΤΑΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΤΟΥΤΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
 ΣΕΡΓΕΝΤΑΝΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ  ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΤΡΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ
 ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η – Κυριακή 03/05/2015  1ο Γυμνάσιο  11:00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ  33-48
 1η – Κυριακή 03/05/2015  1ο Γυμνάσιο  12:00  ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  40-26
 2η – Κυριακή 10/05/2015  ΔΙΑΝΑ  10:00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  32-33
 2η – Κυριακή 10/05/2015  ΔΙΑΝΑ  11:00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΑΚΑΜΠΙ  33-31
 3η – Κυριακή 17/05/2015  1ο Γυμνάσιο  09:00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΜΑΚΑΜΠΙ  26-33
 3η – Κυριακή 17/05/2015  1ο Γυμνάσιο  10:00  Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  34-36
 4η – Κυριακή 24/05/2015  1ο Γυμνάσιο  11:00  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ -Τ.Σ.Σ.Κ.Α.  26-23
 4η – Κυριακή 24/05/2015  1ο Γυμνάσιο  12:00  ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ  56-44

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  ΜΑΚΑΜΠΙ
2  ΠΑΡΤΙΖΑΝ
3  ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
4  Τ.Σ.Σ.Κ.Α.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ : 

1) Τελετή λήξης αγωνιστικης περιόδου και απονομές την Παρασκευή 05 Ιουνίου και ώρα 19:30 στό Α΄Κλειστό
2) Διεξαγωγή του 17ου Τουρνουά 3on3 το Σάββατο 06 Ιουνίου.

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2005 – 06

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΙΝΩΝΔΑΣ  ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΑΣΩΝ  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
 ΕΠΙΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΒΑΘΕΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΒΛΑΝΤ ΜΙΧΝΑ  ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΚΑΖΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΡΙΚΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ  ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΑΤΣΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
 ΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΛΚΗΣ  ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΣ ΘΑΝΟΣ  ΜΕΝΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
 ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΟΔΥΣΕΑΣ  ΜΠΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ  ΞΗΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΣΚΟΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΜΠΑΡΤΣΩΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
 ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΣΙΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΤΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΣΤΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΤΣΙΟΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  ΣΜΕΡΑΪΔΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
 ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΦΛΩΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ  ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΤΣΑΛΕΜΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
 ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ  ΤΣΙΜΠΕΛΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η – Κυρική 03-05-2015  ΔΙΑΝΑ  10:00  ΑΡΗΣ -ΠΑΟΚ  26-28
 1η – Κυρική 03-05-2015  ΔΙΑΝΑ  11:00  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  37-21
 2η – Κυρική 10-05-2015  1ο Γυμνάσιο  09:00  ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ  14-27
 2η – Κυρική 10-05-2015  1ο Γυμνάσιο  10:00  ΠΑΟΚ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  26-17
 3η – Κυρική 17-05-2015  1ο Γυμνάσιο  11:00  ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  18-26
 3η – Κυρική 17-05-2015  1ο Γυμνάσιο  12:00  ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ  18-25
 4η – Κυρική 24-05-2015  ΔΙΑΝΑ  10:00  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ  23-24
 4η – Κυρική 24-05-2015  ΔΙΑΝΑ  11:00  ΗΡΑΚΛΗΣ -ΠΑΟΚ  15-5

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  ΗΡΑΚΛΗΣ
2  ΠΑΟΚ
3  ΑΡΗΣ
4  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ : 

1) Τελετή λήξης αγωνιστικης περιόδου και απονομές την Παρασκευή 05 Ιουνίου και ώρα 19:30 στό Α΄Κλειστό
2) Διεξαγωγή του 17ου Τουρνουά 3on3 το Σάββατο 06 Ιουνίου.

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2007 – 08

ΟΜΑΔΕΣ

 

Ομάδες
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΙΛΕΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
 ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΚΑΤΣΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΔΑΛΕΤΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  ΒΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΔΡΙΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΒΡΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΑΣ ΤΑΣΟΣ  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΓΚΙΡΝΑΖΑ ΣΤΕΛΛΙΟΣ  ΣΜΕΡΑΪΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΕΜΜΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
 ΚΟΥΛΕΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ  ΚΟΥΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ  ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
 ΛΑΝΤΖΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ  ΛΟΜΒΑΡΔΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΦΑΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΑΣΤΟΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΧΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ  ΜΕΡΓΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΝΤΟΓΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  ΣΕΡΓΕΝΤΑΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ  ΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
 1η – Κυριακή 03/05/2015  1ο Γυμνάσιο  13:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΧΙΛΕΑΣ  23-20
 1η – Κυριακή 03/05/2015  1ο Γυμνάσιο  14:00  ΙΑΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  15-08
 2η – Κυριακή 10/05/2015  1ο Γυμνάσιο  13:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ  34-17
 2η – Κυριακή 10/05/2015  1ο Γυμνάσιο  14:00  ΑΧΙΛΕΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  19-24
 3η – Κυριακή 17/05/2015  1ο Γυμνάσιο  13:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  29-31
 3η – Κυριακή 17/05/2015  1ο Γυμνάσιο  14:00  ΑΧΙΛΕΑΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ  23-31
 4η – Κυριακή 24/05/2015  1ο Γυμνάσιο  13:00  ΙΑΣΩΝΑΣ – ΑΧΙΛΕΑΣ  38-37
 4η – Κυριακή 24/05/2015  1ο Γυμνάσιο  14:00  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  38-24

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
3  ΙΑΣΩΝΑΣ
4  ΑΧΙΛΕΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ : 

1) Τελετή λήξης αγωνιστικης περιόδου και απονομές την Παρασκευή 05 Ιουνίου και ώρα 19:30 στό Α΄Κλειστό
2) Διεξαγωγή του 17ου Τουρνουά 3on3 το Σάββατο 06 Ιουνίου.