5ο Πρωτάθλημα 2014

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2001

ΟΜΑΔΕΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ Ο.Σ.Φ.Π. Π.Α.Ο. Α.Ε.Κ.
ΔΕΝΔΙΑΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΑΡΑΚΗΣ  ΦΟΙΒΟΣ ΞΥΡΟΤΗΡΗΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΝ
ΡΟΜΠΟΤΗΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΑΝΟΣ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝ. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΛΑΣ  ΙΑΣΩΝΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗΣ   ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΪΚΑΣ  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΝΤΟΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΕΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΓΙΟΒΛΑΣΙΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΝΑΣ  ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΣ  ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΒΟΤΖΑΚΗΣ  ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΝΤΑΟΥΛΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΩΗΣ  ΝΙΚΟΣ ΘΕΩΔΟΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΕΦ.
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ  ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΛΙΒΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΒΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ  ΠΑΝΑΓ. ΣΚΙΑΔΑΣ  ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΠΟΤΕΑΣ  ΝΙΚΟΣ
ΡΗΓΑΣ  ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ  ΦΩΤΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ  ΠΑΝΑΓ. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΥΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – Σάββατο 03/5/2014 1ο Γυμνάσιο 15:30 ΠΑΟ  –  ΑΕΚ 36 – 35
1η – Σάββατο 03/5/2014 1ο Γυμνάσιο 16:30 ΟΣΦΠ  –  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ 30 – 31
2η – Σάββατο 10/5/2014 1ο Γυμνάσιο 15:00 ΑΕΚ  –  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ 33 – 16
2η – Σάββατο 10/5/2014 1ο Γυμνάσιο 16:00 ΠΑΟ  –  ΟΣΦΠ 28 – 39
3η – Κυριακή 11/5/2014 Διάνα 09:00 ΠΑΟ  –  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ 44 – 39
3η – Κυριακή 11/5/2014 Διάνα 10:00 ΑΕΚ  –  ΟΣΦΠ 39 – 33
4η – Σάββατο 31/5/2015 Διάνα 13:30 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ – ΟΣΦΠ) 27 – 58
4η – Σάββατο 31/5/2015 Διάνα 14:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΠΑΟ – ΑΕΚ) 28 – 43

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΑΕΚ
2 ΠΑΟ
3 ΟΣΦΠ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΤΡΑΣ

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002

ΟΜΑΔΕΣ

BOSTON CELTICS L.A. LAKERS ΜΙΑΜΙ ΗΕΑΤ SAN ANTONIO SPURS
ΤΣΕΓΚΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ  ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝ. ΚΑΛΛΙΜΟΡΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΤΑΣΟΥΛΑΣ  ΕΥΘΥΜΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΛΟΒΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΤΣΙΩΡΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΙΚΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΤΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΛΥΡΙΩΤΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤ. ΠΥΡΟΥΝΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΛΕΝΗΣ  ΙΑΣΩΝΑΣ ΜΑΡΚΟΖΑΝΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΙΡΝΑΖΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΕΤΣΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΟΥΡΝΑΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΕΡΠΙ  ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΥΟΗΛΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΘΕΙΑΔΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΪΣΙΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΝΝΕΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΝΑΣΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ  ΜΑΝΟΛΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ  ΝΙΚΗΤΑΣ
ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ  04  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 9:00 BOSTON CELTICS  –   L.A. LAKERS 33 – 30
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ  04  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 ΜΙΑΜΙ ΗΕΑΤ   –  SAN ANTONIO SPURS 36 – 34
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ  10  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 9:00 BOSTON CELTICS  –  ΜΙΑΜΙ ΗΕΑΤ 36 – 33
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ  10  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 L.A. LAKERS  –  SAN ANTONIO SPURS 25 – 47
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΪΟΥ Διάνα 11:00 BOSTON CELTICS  –  SAN ANTONIO SPURS 24 – 27
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΪΟΥ Διάνα 12:00 L.A. LAKERS  –  ΜΙΑΜΙ ΗΕΑΤ 32 – 20
4η – ΣΑΒΒΑΤΟ  31  ΜΑΪΟΥ Μπαλόνι 11:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (L.A. LAKERS – ΜΙΑΜΙ ΗΕΑΤ) 28 – 21
4η – ΣΑΒΒΑΤΟ  31  ΜΑΪΟΥ Μπαλόνι 12:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (BOSTON CELTICS – SAN ANTONIO SPURS 46 – 27

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 BOSTON CELTICS
2 SAN ANTONIO SPURS
3 L.A. LAKERS
4 ΜΙΑΜΙ ΗΕΑΤ

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003

ΟΜΑΔΕΣ

Τ.Σ.Σ.Κ.Α. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΚΑΜΠΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ
ΓΚΟΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΛΑΔΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ
ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΒΕΛΛΑΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΡΥΛΛΙΑΣ  ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.
ΚΟΚΚΟΤΗΣ  ΗΛΙΑΣ ΤΡΑΜΠΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ  ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΘ.
ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ  ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΚΩΝ.
ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΑΜΠΟΚΑΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ  ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΠΙΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΡΛΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ  ΘΟΔΩΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΘΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΛΕΝΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΑΡΓΙΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΕΥΓΙΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΒΑΒΕΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΠΠΑΣ  ΣΠΥΡΟΣ ΝΟΥΛΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΪΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ  ΣΑΒ. ΣΤΑΝΕΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΡΓΕΝΤΑΝΗΣ  ΜΑΝΟΛΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ  04  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 11:00 Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 29 – 30
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ  04  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 12:00 ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 24 – 34
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ  10  ΜΑΪΟΥ Μπαλόνι 09:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 16 – 34
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ  10  ΜΑΪΟΥ Μπαλόνι 10:00 Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΑΚΑΜΠΙ 10 – 48
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 11:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ  –  ΜΑΚΑΜΠΙ 23 – 29
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 12:00 Τ.Σ.Σ.Κ.Α.   –  ΠΑΡΤΙΖΑΝ 26 – 34
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΪΟΥ Μπαλόνι 09:00 ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ) 27 – 22
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΪΟΥ Μπαλόνι 10:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ) 19 – 24

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΜΑΚΑΜΠΙ
2 ΠΑΡΤΙΖΑΝ
3 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
4 Τ.Σ.Σ.Κ.Α.

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004 – 05

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΒΙΟΛΑΚΗΣ  ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ  ΣΤΕΛΛΙΟΣ
ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ  ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΕΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ  ΣΤΡΑΤΗΣ ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΚΙΛΙΑΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΣ  ΠΕΤΡΟΣ ΓΟΥΡΝΑΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  ΦΑΙΔΩΝ ΚΑΝΕΛΛΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ  ΦΩΤΗΣ ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ  ΜΑΝΟΛΗΣ
ΠΑΞΙΝΟΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΓΚΑΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ
ΖΑΧΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ  ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΒΟΥΛΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΑΓΛΙΑΣ  ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΦΙΛΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΤΡΑΜΠΑΣ  ΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΜΙΣ ΚΟΛΙΤΖΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΙΛΛΙΑΣ  ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΦΡΑΙΜ ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΛΩΚΟΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΛΥΖΟΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣ
ΦΑΚΑΡΟΣ  ΙΑΣΩΝΑΣ ΛΙΑΝΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΛΕΤΣΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ  ΑΛΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ  ΙΑΣΩΝ ΑΣΒΕΣΤΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΗΝΑΡΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΣ
ΒΛΑΝΤ  ΜΙΧΝΑ ΚΑΖΑΝΑΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ  04  ΜΑΪΟΥ Α!  Κλειστό 9:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ 17 – 18
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ  04  ΜΑΪΟΥ Α!  Κλειστό 10:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 22 – 27
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ  10  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 11:00 ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 20 – 19
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ  10  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 12:00 ΠΑΟΚ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 37 – 27
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 24 – 27
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ 23 – 12
4η – ΣΑΒΒΑΤΟ  31  ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 15:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ) 18 – 16
4η – ΣΑΒΒΑΤΟ  31  ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 15:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΠΑΟΚ –  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ) 17 – 26

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2 ΠΑΟΚ
3 ΑΡΗΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006 – 07

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΕΡΑΪΔΟΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΑΣ  ΤΑΣΟΣ
ΛΥΚΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΟΓΚΑΣ  ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΠΙΟΓΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΛΕΣΣΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  ΕΡΡΙΚΟΣ ΚΟΚΚΟΤΗΣ  ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
ΚΟΥΛΕΤΟΣ  ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΠΡΑΤΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓ. ΖΟΡΜΠΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΑΚΑΛΟΣ  ΚΟΣΜΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΝΝΗΣ   ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΝΕΛΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΑΛΕΖΙΟΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΜΕΡΑΪΔΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΓΓΟ  ΕΥΑΓΓΕΛΟ
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ ΞΗΡΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ  ΕΠΑΜΙΝΩΝ.
ΒΑΒΟΥΛΑΣ  ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΡΙΒΑΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΡΤΣΩΚΑΣ  ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΡΓΕΝΤΑΝΗΣ  ΣΤΕΛΛΙΟΣ
ΒΡΟΝΤΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΙΡΤΣΟΓΛΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ  ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ  ΦΙΛΛΙΠΠΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ   ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΠΠΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΕΤΚΑΪ  ΕΡΙΚ ΜΕΤΚΑΪ  ΜΠΡΟΥΝΟ ΚΑΤΣΟΥΛΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΡΟΣΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΗΣ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΚΟΡΙΝΗΣ  ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ  ΝΙΚΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΙΚΟΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ  04  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ 24 – 28
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ  04  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΙΑΣΩΝΑΣ  –  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 28 – 16
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ  10  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  –  ΙΑΣΩΝΑΣ 15 – 40
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ  10  ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 22 – 24
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  –  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 20 – 35
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ  –  ΙΑΣΩΝΑΣ 24 – 29
4η – ΣΑΒΒΑΤΟ  31  ΜΑΪΟΥ Μπαλόνι 17:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ) 12 – 10
4η – ΣΑΒΒΑΤΟ  31  ΜΑΪΟΥ Μπαλόνι 18:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΙΑΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ) 30 – 17

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΙΑΣΩΝΑΣ
2 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ