4ο Πρωτάθλημα 2013

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2000

ΟΜΑΔΕΣ

Π.Α.Ο. Α.Ε.Κ. ΜΑΡΟΥΣΙ Ο.Σ.Φ.Π.
ΑΡΓΥΡΟΣ Ν. ΑΡΜΑΟΣ Ν. ΒΑΡΘΑΛΗΣ Σ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Γ.
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΒΑΒΕΤΣΗΣ Θ. ΓΡΙΛΛΙΑΣ Μ. ΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Β.
ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΔΟΥΒΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΜΠΙΣΙΟΣ ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΥΛΟΣ ΒΕΤΤΑΣ
ΛΟΥΖΗΣ ΓΙΑΛΑΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΟΝΤΖΟΣ
ΛΥΝΤΗΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΑΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ
ΜΑΜΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΑΤΡΑΣ ΚΕΛΕΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ
ΞΕΝΑΚΗΣ ΠΕΠΠΕΣ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΦΟΥΚΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥΡΚΟΧΩΡΙΤΗΣ ΤΟΛΙΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΡΑΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΛΑΡΗΣ ΤΡΥΠΟΣΚΟΥΦΗΣ ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΦΡΑΓΓΕΑΣ
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΜΠΑΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – Σάββατο 13/4/2013 1ο Γυμνάσιο 15:15 ΠΑΟ – ΑΕΚ 41-32
1η – Σάββατο 13/4/2013 1ο Γυμνάσιο 16:15 ΟΣΦΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ 29-19
2η – Σάββατο 20/4/2013 1ο Γυμνάσιο 15:15 ΑΕΚ – ΜΑΡΟΥΣΙ 39-37
2η – Σάββατο 20/4/2013 1ο Γυμνάσιο 16:15 ΠΑΟ – ΟΣΦΠ 45-36
3η – Σάββατο 18/5/2013 1ο Γυμνάσιο 15:15 ΠΑΟ – ΜΑΡΟΥΣΙ 36-44
3η – Σάββατο 18/5/2013 1ο Γυμνάσιο 16:15 ΑΕΚ – ΟΣΦΠ 45-36
4η – Σάββατο 25/5/2013 Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ (ΔΙΑΝΑ) 13:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΟΣΦΠ-ΜΑΡΟΥΣΙ) 22-37
4η – Σάββατο 25/5/2013 ΜΠΑΛΟΝΙ 13:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΠΑΟ-ΑΕΚ) 36-23

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΠΑΟ
2 ΑΕΚ
3 ΜΑΡΟΥΣΙ
4 ΟΣΦΠ

 

 

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2001

ΟΜΑΔΕΣ

 

 
BOSTON CELTICS L.A. LAKERS ΜΙΑΜΙ ΗΕΑΤ SAN ANTONIO SPURS
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΙΟΒΛΑΣΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΖΩΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΗΡΑΛΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΑΣ ΧΑΡΗΣ ΔΕΝΔΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΩΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΟΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΒΑΣ.
ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΣΑΡΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓ. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝ
ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓ. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΣΑΪΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝ. ΜΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΤΑΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡ. ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΡΟΥΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΧΑΤΖΗΝΑΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΣΕΡΤΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΜΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 9:00 MIAMI HEAT – SAN ANTONIO SPURS 35-48
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 BOSTON CELTICS – L.A. LAKERS 46-29
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 9:00 BOSTON CELTICS – MIAMI HEAT 25-30
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 L.A. LAKERS – SAN ANTONIO SPURS 29-38
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 9:00 BOSTON CELTICS – SAN ANTONIO SPURS 23-34
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 L.A. LAKERS – MIAMI HEAT 35-33
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ Β! ΚΛΕΙΣΤΟ 9:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (MIAMI-LAKERS) 44-30
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ Β! ΚΛΕΙΣΤΟ 10:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (SAN ANTONIO-CELTICS) 27-31

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 BOSTON CELTICS
2 SAN ANTONIO
3 MIAMI HEAT
4 L.A. LAKERS

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002 – 03

ΟΜΑΔΕΣ

 
Τ.Σ.Σ.Κ.Α. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΚΑΜΠΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ
ΔΥΟΗΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΧΤΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘ. ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΘΕΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΘΩΜΑΪ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΙΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΡΝΑΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΦΑΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΛΙΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤ.
ΚΟΚΚΟΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΖΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΛΙΜΟΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΑΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΤΣΙΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΟΥΡΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΕΝΕΚΟΣ ΧΑΡΗΣ ΛΑΤΖΟΝΙ ΜΑΡΤΣΕΛΟ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΤΡΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ.
ΤΣΕΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΦΛΑΤΣΙΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ ΦΛΙΝΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 13:00 Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 24-26
1η – ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 26-23
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 09:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 19-16
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 10:00 Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΜΑΚΑΜΠΙ 28-15
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 09:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΜΑΚΑΜΠΙ 37-30
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 10:00 Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 28-15
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ 11:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΣΣΚΑ-ΜΑΚΑΜΠΙ) 28-27
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ 12:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΠΑΡΤΙΖΑΝ) 33-36

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΠΑΡΤΙΖΑΝ
2 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
3 ΤΣΣΚΑ
4 ΜΑΚΑΜΠΙ

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003 – 04

ΟΜΑΔΕΣ

 
ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΒΑΒΕΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΛΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΣΑΒ. ΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΓΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΡΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΓΚΟΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΒΩΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤ. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΓΡΥΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΣΤΗΣ
ΚΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΦΩΤΗΣ
ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΞΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ.
ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ ΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓ.
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΡΓΕΝΤΑΝΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΪΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΤΑΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΤΑΡΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΡΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΦΥΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 9:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ 20-31
1η – ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 21-18
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 11:00 ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 14-21
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 12:00 ΠΑΟΚ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 38-22
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 20-35
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ 25-15
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 9:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ) 25-34
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 10:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΠΑΟΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ) 16-22

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΗΡΑΚΛΗΣ
2 ΠΑΟΚ
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
4 ΑΡΗΣ

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2005 – 06 – 07

ΟΜΑΔΕΣ

 
ΔΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΒΡΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΟΥΡΝΕΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΒΛΑΝΤ ΜΙΧΝΕΑ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΛΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΖΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ. ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
ΜΕΝΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΚΟΛΙΝΤΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΕΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
ΜΠΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠ. ΤΡΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΦΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΡΦΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΤΚΑΪ ΜΠΡΟΥΝΟ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΜΑΝΟΣ ΦΛΩΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚ.
ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ ΧΗΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓ.
ΣΕΡΓΕΝΤΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 11:00 ΔΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ 20-31
1η – ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 12:00 ΙΑΣΩΝΑΣ – ΦΙΛΛΙΠΟΣ 24-27
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΔΙΑΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ 24-25
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΦΙΛΛΙΠΟΣ 50-23
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 11:00 ΔΙΑΣ – ΦΙΛΛΙΠΟΣ 30-38
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ 38-24
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 11:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΙΑΣΩΝΑΣ-ΔΙΑΣ) 30-40
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 12:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ) 35-31

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ
3 ΔΙΑΣ
4 ΙΑΣΩΝΑΣ