3ο Πρωτάθλημα 2012

Το Τμήμα ΜΠΑΣΚΕΤ του Γ.Σ.Η διοργανώνει για 3η χρονιά εσωτερικό πρωτάθλημα μικρών ηλικιών για αθλητές που έχουν γεννηθεί τα έτη 1999, 2000, 2001, 2002 και 2003-04-05.
Οι ομάδες και το πρόγραμμα των αγώνων φαίνονται παρακάτω:

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 1999

ΟΜΑΔΕΣ

 

Π.Α.Ο. Α.Ε.Κ. ΜΑΡΟΥΣΙ Ο.Σ.Φ.Π.
Αναγνωστάκης Χρήστος Αντζουλάτος Στέφανος Αλμπάνης Αστέριος Κατσιώρης Παναγιώτ
Αντωνίου Αντώνης Βάβουλας Γιάννης Βιρβίλης Γιώργος Μπέσσης Στέλιος
Βούλγαρης Νίκος Βώττας Γιώργος Ζιάκας Δημήτρης Νιάμτσου Μιχάλης
Γκουγκούσης Διονύσης Κουρέλης Νώντας Ζωντήρος Λαωνίδας Πανταζόπουλος Παναγ
Δεσσύλας Περικλής Κοχυλάς Αποστόλης Κάνουρας Στέλιος Ρασιδάκης Θοδωρής
Καραφουλίδης Χρήστος Μέμμος Βασίλης Καραβαγγέλλης Θανάσ Ρομπότης Νίκος
Κωστόπουλος Αλέξανδ Μπαξεβάνης Γιώργος Καρακώστας Μανόλης Σπαχής Πέτρος
Σπαχής Νίκος Τζουμάρης Δημήτρης Πεντεσπίτης Σάββας Τάσσιος Μάριος
Ταξιαρχιώτης Λευτέρης Τσιαμπόκαλος Σταύρος Σαράντης Αδαμάντιος Τραγανής Σπύρος
Τσάκο Πάτρικ Τσιπιανίτης Κωνσταντίνος Συρίγος Παναγιώης Φωτιάδης Παύλος
Χρυσουλάκης Ανδρέας Χατζήνας Ορέστης Φάλαγγας Γιώργος Χάνουζας Μιχάλης

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – Σάββατο 28 Απριλίου 2012 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΠΑΟ – ΑΕΚ 33-28
1η – Σάββατο 28 Απριλίου 2012 1ο Γυμνάσιο 15:00 ΟΣΦΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ 25-29
2η – Σάββατο 12 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 15:30 ΑΕΚ – ΜΑΡΟΥΣΙ 39-37
2η – Σάββατο 12 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 16:30 ΠΑΟ – ΟΣΦΠ 43-38
3η – Κυριακή 20 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 18:00 ΠΑΟ – ΜΑΡΟΥΣΙ 52-47
3η – Κυριακή 20 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 19:00 ΑΕΚ – ΟΣΦΠ 21-43
4η – Σάββατο 26 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 15:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΠΑΟ – ΟΣΦΠ) 32-36
4η – Σάββατο 26 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 16:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΕΚ) 40-34

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΟΣΦΠ
2 ΠΑΟ
3 ΜΑΡΟΥΣΙ
4 ΑΕΚ

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2000

ΟΜΑΔΕΣ

 

BOSTON CELTICS L.A. LAKERS CLEVELAND SAN ANTONIO
Αποστόλου Γιάννης Αρμυριώτης Δημήτρης Αργυρός Νίκος Γιαλιάς Στέφανος
Βάρθαλης Σπύρος Αρχαρίδης Βλάντο Αρμάος Νίκος Καλογερόπουλος Γιωρ
Γαϊτάνης Δημήτρης Γαβαλάς Θεόδωρος Βαβέτσης Θανάσης Λούγαρης Κωνσταντ
Δεβετζόγλου Παναγ Γρίλλιας Μανόλης Βσιλόπουλος Φίλιππος Μιχαλόπουλος Γιάννης
Δημητριάδης Χρήστος Ζώης Χρήστος Γκόντζος Άγγελος Μπάτρας Σωτήρης
Διονυσόπουλος Ερμής Καλογγιάννης Γιώργος Καμπίσιος Δημήτρης Μπίλλιας Δημήτρης
Καλόγηρος Παναγιώτης Λούζης Γιώργος Λάγιος Νικηφόρος Νικολάρη Λέανδρος
Κελέσης Λάμπης Παπαγεωργόπουλος Αγ Λυντηρίδης Μανόλης Πολυγένης Δημήτρης
Μπακογιάννης Σπύρος Πεπές Γιώργος Μάνος Μιχάλης Ραυτόγιαννης Βασίλης
Ξενάκης Αριστοτέλης Πετρόπουλος Παναγ Μπάμπαλης Ανδρέας Σαλβάνος Ηλίας
Παπαδόπουλος Μάριος Τζαφέστας Κων/νος Παρασκεύοπουλος Δημ Σουλτανάκης Δημήτρης
Τόλιας Μενέλαος Τζεβελέκος Μάριος Πατεράκης Νίκος Στρακαντούνας Δημήτρης
Φάλαρης Γιώργος Φούκας Δημήτρης Πούλιος Σταύρος Τριποσκούφης Γιώργος
Χριστοφής Δημήτρης Φρατζεσκάκης Αργύρης Χατζηχρήστος Παναγ Χριστοδουλάκης Μανόλης

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – Κυριακή 29 Απριλίου 2012 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΔΙΑΝΑ) 10:00 BOSTON CELTICS – L.A. LAKERS 24-30
1η – Κυριακή 29 Απριλίου 2012 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΔΙΑΝΑ) 11:00 CLEVELAND – SAN ANTONIO 34-27
2η – Κυριακή 13 Μαΐου 2012 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 10:00 BOSTON CELTICS – CLEVELAND 27-33
2η – Κυριακή 13 Μαΐου 2012 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11:00 L.A. LAKERS – SAN ANTONIO 27-31
3η – Κυριακή 20 Μαΐου 2012 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΔΙΑΝΑ) 10:00 BOSTON CELTICS – SAN ANTONIO 20-34
3η – Κυριακή 20 Μαΐου 2012 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΔΙΑΝΑ) 11:00 L.A. LAKERS – CLEVELAND 22-24
4η – Σάββατο 26 Μαΐου 2012 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (CLEVELAND – SAN ANTONIO) 31-17
4η – Σάββατο 26 Μαΐου 2012 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 12:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (L.A. LAKERS – BOSTON CELTICS) 27-36

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 CLEVELAND
2 SAN ANTONIO
3 BOSTON CELTICS
4 L.A. LAKERS

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2001

ΟΜΑΔΕΣ

 

ΡΕΑΛ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΚΑΜΠΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ
Αλεξανδρής Ηλίας Βοτζάκης Νικήτας Αγιοβλασίτης Χρήστος Ευθυμίου Δημήτρης
Αντώνακας Χάρης Δένδιας Βαγγέλης Ανταράκης Φοίβος Ζώης Νίκος
Γιωργάκης Θόδωρος Ελευθερόπουλος Αν. Καραμήτσος Παναγιώτης Κατσαρέας Γιώργος
Καράγεωργας Ασημάκ Ζώτος Κωνσταντίνος Μαυρουδής Δημήτρης Λευθεριώτης Παναγιώτ
Μανώλης Φίπιππος Καραπάνος Γιάννης Μιλής Γιώργος Μάστορας Αλέξανδρος
Μήλας Ιάσωνας Κατσαρής Φώτης Μουρατιάδης Αναστάσης Παπαϊωάννου Ανδρέας
Παναγόπουλος Μανόλης Κουτσουφλάκης Βασ Μπαξεβάνης Σταύρος Ρούντος Αντώνης
Παπαπολίτης Χρήστος Λιάκας Δημήτρης Παπαθανάσης Παναγιώτης Σάΐκας Θεμιστοκλής
Σκιαδάς Φίλιππος Νταούλης Γιάννης Παρθενίου Χρήστος Τριαντόπουλος Θανασ
Τριλιβάς Γιώργος Ρομπότης Θανάσης Τριανταφύλλης Στέφανος Τσιγαρίδας Δημήτρης
Φωτιάδης Βαγγέλης Χριστοδούλου Κων/νος Χατζήνας Φίλιππος

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – Κυριακή 29 Απριλίου 2012 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΡΕΑΛ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 27-38
1η – Κυριακή 29 Απριλίου 2012 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΔΙΑΝΑ) 09:00 ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 40-35
2η – Κυριακή 13 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 26-37
2η – Κυριακή 13 Μαΐου 2012 Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 09:00 ΡΕΑΛ – ΜΑΚΑΜΠΙ 33-34
3η – Κυριακή 20 Μαΐου 2012 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΔΙΑΝΑ) 09:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΜΑΚΑΜΠΙ 17-40
3η – Κυριακή 20 Μαΐου 2012 Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 09:00 ΡΕΑΛ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 25-24
4η – Σάββατο 26 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ) 27-33
4η – Σάββατο 26 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 10:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΡΕΑΛ) 40-34

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΠΑΡΤΙΖΑΝ
2 ΜΑΚΑΜΠΙ
3 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
4 ΡΕΑΛ

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002 – 03

ΟΜΑΔΕΣ

 

ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Αγιάνογλου Γιώργος Δελλής Δημήτρης Βαθειαδάκης Μιχάλης Βαρδουλάκης Γιώργος
Γεωργιάδης Ζαφείρης Ελευθερόπουλος Ελευθ. Βώττας Δημήτρης Βλάχος Δημήτρης
Γεωργιόπουλος Γιώργος Ζαχαρίας Κωστής Δαβάκης Παναγιώτης Γιαννακόπουλος Χρησ
Γρύλλιας Σπύρος Κοκκότης Ηλίας Νικολόπουλος Ορφέας Καραμπάσης Αλέξανδρ
Κουμπούνης Κων/νος Κωτσιώρης Γιάννης Ντότσικας Ηλίας Καρδαμίτσης Θεόδωρος
Νούλης Γιώργος Μαντής Στέργιος Ξυραδάκης Αντώνης Κυριακάκος Μιχάλης
Πανόπουλος Χρήστος Μαχαίρα Μαριζέτα Παπανικολάου Κων/νος Λιαράκος Ηλίας
Πεντεσπίτης Αλέξανδρος Παναγής Μανόλης Πέππας Γιώργος Μαχαίρας Διονύσης
Σγουμπόπουλος Παναγ. Πετρόπουλος Ορέστης Σέκας Πέτρος Μωραΐτης Παντελής
Στασινόπουλος Αναστάσ Τσάκαλος Νικήτας Σκλαβούνος Γιάννης Σουγιούδης Αποστόλης
Τσεκούρας Γιώργος Χατζηαργυρόπουλος Γ. Τασούλας Ευθύμης Τζεγιαννάκης Γιάννης
Τσιτσιούλας Θανάσης Χρήστου Μιχάλης Τράμπας Κων/νος Τούμπας Σπύρος

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – Κυριακή 29 Απριλίου 2012 1ο Γυμνάσιο 12:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ 25-18
1η – Κυριακή 29 Απριλίου 2012 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 17-15
2η – Κυριακή 13 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 12:00 ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 24-27
2η – Κυριακή 13 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΠΑΟΚ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 16-21
3η – Κυριακή 20 Μαΐου 2012 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΔΙΑΝΑ) 12:00 ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 24-25
3η – Κυριακή 20 Μαΐου 2012 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΔΙΑΝΑ) 13:55 ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ 10-8
4η – Σάββατο 26 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ) 22-31
4η – Σάββατο 26 Μαΐου 2012 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ) 19-15

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ
3 ΑΡΗΣ
4 ΠΑΟΚ

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004 – 05 – 06

ΟΜΑΔΕΣ

 

ΔΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Γλένης Γιώργος Βάβουλας Γιάννης Αγιανόγλου Ιορδάνης Αναγνωστάκης Σαβ.
Ζουμπουνέλης Δημήτρ Βαφειάδης Βασίλης Ζερβός Νίκος Ζωγράφος Στρατής
Καραβέλος Γιάννης Γρίλλιας Ραφαήλ Ζευγίτης Δημήτρης Κίλιας Παντελής
Κουκουβές Δημήτρης Θεοδώρου Θεόδωρος Καρδαμίτσης Ηλίας Κουκουβές Αλέξανδρος
Κωστάκος Άγγελος Κωνσταντινίδης Φαίδ Μίχος Παναγιώτης Λιανός Μιχάλης
Μεντής Πολυχρόνης Λουπασάκης Κυριάκος Παπαδάκης Αντώνης Μάλαμας Κώστας
Παταργιάς Χρήστος Μεσσήνης Γιώργος Παπαθανάσης Φώτης Μπράτης Άγγελος
Σγουμπόπουλος Γρηγ Σκορίνης Νίκος Φλώκος Βαγγέλης Παπαδάκος Κυριάκος
Στανέλος Δημήτρης Σούρλας Αποστόλης Φράγκος Νίκος Σουγιούδης Απόστολος
Χηνάρης Κων/νος Τράμπας Νίκος Χρυσουλάκης Ορφέας Φαρμάκης Μίλτος

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – Κυριακή 29 Απριλίου 2012 1ο Γυμνάσιο 10:00 ΔΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ 32-23
1η – Κυριακή 29 Απριλίου 2012 1ο Γυμνάσιο 11:00 ΙΑΣΩΝΑΣ – ΦΙΛΛΙΠΟΣ 17-32
2η – Κυριακή 13 Μαΐου 2012 Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΑ) 10:00 ΔΙΑΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ 25-22
2η – Κυριακή 13 Μαΐου 2012 Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΑ) 11:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΦΙΛΛΙΠΟΣ 24-22
3η – Κυριακή 20 Μαΐου 2012 Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΑ) 10:00 ΔΙΑΣ – ΦΙΛΛΙΠΟΣ 20-26
3η – Κυριακή 20 Μαΐου 2012 Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΑ) 11:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ 20-26
4η – Σάββατο 26 Μαΐου 2012 Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΑ) 09:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΦΙΛΛΙΠΟΣ – ΔΙΑΣ) 21-20
4η – Σάββατο 26 Μαΐου 2012 Α΄ΚΛΕΙΣΤΟ (ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΑ) 10:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΙΑΣΩΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ) 26-20

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2 ΔΙΑΣ
3 ΙΑΣΩΝΑΣ
4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ