2ο Πρωτάθλημα 2011

Το τμήμα μπάσκετ του Γυμναστικού Συλλόγου Ηλιούπολης διοργανώνει για 2η χρονιά εσωτερικό πρωτάθλημα μικρών ηλικιών για αθλητές που έχουν γεννηθεί τα έτη 1998, 1999, 2000, 2001 και 2002 – 03 – 04.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων κατά ηλικία φαίνεται παρακάτω:

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 1998

ΟΜΑΔΕΣ

 

Π.Α.Ο. Α.Ε.Κ. ΜΑΡΟΥΣΙ Ο.Σ.Φ.Π.
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ Α. ΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΑΠ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Γ.
ΑΡΓΥΡΟΣ Β. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΛΟΥΓΑΡΗΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΠ.
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΣΠ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝ. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΩΝ.
ΓΚΙΟΛΙΑΣ Κ. ΗΛΙΟΥ ΘΕΟΔ. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Ν. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ Γ.
ΖΗΣΗΣ Δ. ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΘΑΝ. ΒΑΧΛΑΣ ΔΗΜ. ΜΠΕΛΕΣΑΚΟΣ Λ.
ΙΝΤΖΕΛΕΡ Κ. ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ Γ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ Γ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡ.
ΚΡΙΕΖΗΣ Δ. ΚΟΗΣ ΠΑΝ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Π. ΠΙΤΤΟΣ ΔΗΜ.
ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΓ. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΑΠ. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΝ.
ΝΤΑΗΣ Β. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΠ. ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ Λ. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ.
ΝΤΑΟΥΛΗΣ Β. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΜΑΣΤΟΡΑΣ Γ. ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΣΤ.
ΠΑΡΤΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Δ. ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΕΚ. ΜΟΥΦΛΟΥΖΗΣ ΑΓΓ. ΦΙΝΑΛΗΣ Μ.
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝ. ΜΠΟΛΤΣΗΣ ΓΙΩΡ. ΧΙΩΤΗΣ ΠΑΝ.
ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΠΑΝ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝ. ΤΡΕΠΠΑΣ Ν.

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΟΣΦΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ 30-38
1η – ΣΑΒΒΑΤΟ 09 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΠΑΟ – ΑΕΚ 23-35
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΑΕΚ – ΜΑΡΟΥΣΙ 40-38
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΠΑΟ – ΟΣΦΠ 32-35
3η – ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΠΑΟ – ΜΑΡΟΥΣΙ 00-20
3η – ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΑΕΚ – ΟΣΦΠ 33-35
4η – ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΟΣΦΠ-ΠΑΟ) 37-26
4η – ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 14:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ-ΑΕΚ) 44-33

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΜΑΡΟΥΣΙ
2 ΑΕΚ
3 ΟΣΦΠ
4 ΠΑΟ

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 1999

ΟΜΑΔΕΣ

 

BOSTON CELTICS L.A. LAKERS CLEVELAND SAN ANTONIO
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡ. ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝ. ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝ. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ν.
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝ. ΒΩΤΤΑΣ ΓΙΩΡ. ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΓΙΩΡ. ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡ.
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΝΤΗΡΟΣ ΛΕΩΝ. ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΣ Κ. ΚΟΥΡΕΛΗΣ Ν.
ΔΕΣΣΥΛΑΣ ΠΕΡ. ΜΕΜΜΟΣ ΒΑΣ. ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΔΙΟΝ. ΛΑΓΟΣ Μ.
ΔΙΟΝΑΣ ΑΓΓ. ΜΕΡΓΟΥΠΗΣ ΜΑΡ. ΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜ. ΜΠΕΣΣΗΣ ΣΤ.
ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΠ. ΝΤΟΥΜΠΑΡΕ ΧΡ. ΚΙΡΚΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝ. ΠΕΤΚΟΒΙΤΣ ΣΤ.
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ Θ. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. ΚΟΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝ. ΡΑΣΙΔΑΚΗΣ ΘΟΔ.
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΑΧΗΣ Ν. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚ.
ΞΕΝΤΙΔΗΣ Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΩΤΗΣ ΛΕΥΤ. ΝΕΖΗΣ ΜΑΡ. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΔ.
ΡΟΥΚΟ ΗΛ. ΤΖΟΥΜΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΗΝ. ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΠ.
ΣΙΜΕΝΤΗΣ Γ. ΤΣΙΑΜΠΟΚΑΛΟΣ ΣΤ. ΣΠΑΧΗΣ Π. ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ Κ.
ΤΣΑΚΟ ΠΑΤΡΙΚ ΦΩΤΙΑΔΗΣ Π. ΦΑΛΑΓΓΑΣ Γ. ΧΑΤΖΗΝΑΣ ΟΡ.
ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ. ΚΟΧΥΛΑΣ ΑΠ. ΦΟΥΝΤΑΣ Ν. ΧΑΝΟΥΖΑΣ ΜΙΧ.

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 09:00 BOSTON CELTICS – L.A. LAKERS 31-32
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 10:00 CLEVELAND – SAN ANTONIO 44-38
2η – ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΙΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 09:00 BOSTON CELTICS – CLEVELAND 32-28
2η – ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΙΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 10:00 L.A. LAKERS – SAN ANTONIO 30-21
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΙΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 09:00 BOSTON CELTICS – SAN ANTONIO 28-29
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΙΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 10:00 L.A. LAKERS – CLEVELAND 26-31
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΙΟΥ ΒΑ΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 09:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (CLEVELAND-LAKERS) 37-31
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΙΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 10:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (SAN ANTONIO-BOSTON CELTICS) 16-17

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 CLEVELAND
2 L.A. LAKERS
3 SAN ANTONIO
4 BOSTON CELTICS

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2000

ΟΜΑΔΕΣ

 

ΡΕΑΛ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΚΑΜΠΙ ΠΑΡΤΙΖΑΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Γ. ΒΑΒΕΤΣΗΣ Θ. ΑΡΓΥΡΟΣ Ν. ΓΙΑΛΑΣ ΣΤ.
ΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΒΛ. ΓΑΒΑΛΑΣ Θ. ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΡ.
ΒΑΡΘΑΛΗΣ ΣΠ. ΓΚΟΝΤΖΟΣ ΑΓ. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ Θ.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΓΡΙΛΛΙΑΣ Μ. ΚΑΜΠΙΣΙΟΣ ΔΗΜ. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠ.
ΓΑΒΑΛΑΣ Ν. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΛΑΓΙΟΣ ΝΙΚ. ΜΠΑΤΡΑΣ ΣΩΤ.
ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΖΩΗΣ ΧΡ. ΛΥΝΤΗΡΙΔΗΣ ΜΑΝ. ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΠΑΝ. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΜΕΡΜΥΓΚΑΣ Γ. ΝΙΚΟΛΑΡΗ Λ.
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. ΚΑΝΤΖΙΟΥΛΑΣ Γ. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΑΝ. ΝΙΚΟΛΕΣ ΚΩΝ.
ΚΕΛΕΣΗΣ Λ. ΛΟΥΖΗΣ ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΡ. ΡΑΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ.
ΛΟΥΓΑΡΗΣ ΚΩΝ. ΠΕΠΠΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΜΑΝΟΣ ΜΙΧ. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜ.
ΤΟΛΙΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΗΛ. ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΤ. ΤΖΑΦΕΣΤΑΣ ΚΩΝ.
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Ι. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝ. ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΑΡ.
ΤΡΥΠΟΣΚΟΥΦΗΣ Γ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Μ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡ.

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΡΕΑΛ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 29-26
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 11:00 ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 33-23
2η – ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΡΕΑΛ – ΜΑΚΑΜΠΙ 20-48
2η – ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΪΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 11:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 25-44
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΡΕΑΛ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 26-35
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 11:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΜΑΚΑΜΠΙ 21-28
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 09:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΑΚΑΜΠΙ – ΠΑΡΤΙΖΑΝ) 29-23
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΪΟΥ Α΄ ΚΛΕΙΣΤΟ (Πολυκλαδικά) 11:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΡΕΑΛ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ) 26-19

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΜΑΚΑΜΠΙ
2 ΠΑΡΤΙΖΑΝ
3 ΡΕΑΛ
4 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

 

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2001

ΟΜΑΔΕΣ

 

ΑΡΗΣ ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΗΛ. ΑΓΙΟΒΛΑΣΙΤΗΣ ΧΡ. ΑΝΤΑΡΑΚΗΣ Φ. ΑΝΤΩΝΑΚΑΣ Χ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΣΩΤ. ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ Θ. ΕΥΘΥΜΙΟΥ Δ.
ΛΑΤΖΟΝΙ ΜΑΡ. ΔΕΝΔΙΑΣ ΒΑΓ. ΖΩΤΟΣ ΚΩΝ. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ Π.
ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΙΛ. ΖΩΗΣ Ν. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Γ. ΚΑΤΣΑΡΕΑΣ Γ.
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΣΤ. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΣ ΑΣ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ Φ. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛ.
ΠΑΠΑΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡ. ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝ. ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗΣ Β. ΜΗΛΑΣ ΙΑΣ.
ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΧΡ. ΛΙΑΚΑΣ Δ. ΜΙΛΗΣ Γ. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΤΡΙΛΙΒΑΣ Γ. ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝ. ΡΟΥΝΤΟΣ ΑΝ. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝ.
ΧΑΝΟΥΖΑΣ Μ. ΣΑΙΚΑΣ Θ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΣΤ. ΧΑΤΖΗΝΑΣ Φ.
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ Φ.
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ Δ. ΝΤΑΟΥΛΗΣ Γ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝ.

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 12:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ 25-26
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 40-44
2η – ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 12:00 ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 14-15
2η – ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΠΑΟΚ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 15-24
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 12:00 ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 17-30
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 13:00 ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ 29-36
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 12:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ) 27-22
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 13:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ) 18-14

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ
3 ΠΑΟΚ
4 ΑΡΗΣ

 

 

 

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2002 – 03 – 04

ΟΜΑΔΕΣ

 

ΔΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΛΜΑΣΤΑ Γ. ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Μ. ΒΑΒΕΤΣΗΣ Κ. ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ Γ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ. ΔΑΒΑΚΗΣ Π. ΒΛΑΧΟΣ Δ. ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ Ι.
ΚΙΛΙΑΣ ΠΑΝ. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΓΛΕΝΗΣ Γ. ΒΩΤΤΑΣ Δ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΣ Μ. ΜΙΧΟΣ Π. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
ΛΑΦΗΣ Μ. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κ. ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗΣ Θ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
ΝΤΕΝΕΚΟΣ ΧΑΡ. ΠΕΠΠΑΣ Γ. ΚΟΚΚΟΤΗΣ ΗΛ. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Δ.
ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΑΝ. ΠΙΑΚΗΣ Γ. ΛΙΑΡΑΚΟΣ ΗΛ. ΚΟΤΣΙΩΡΗΣ Γ.
ΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ. ΣΕΚΑΣ Π. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡ. ΚΡΙΜΝΙΑΝΙΩΤΗΣ Φ.
ΤΡΙΑΝΤΗΣ Α. ΤΑΣΣΟΥΛΑΣ Β. ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ Γ. ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΗΛ.
ΤΣΑΚΑΛΟΣ Ν. ΤΡΑΜΠΑΣ Κ. ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΣΤΑΝΕΛΛΟΣ Δ.
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Γ. ΧΡΗΣΤΟΥ Μ. ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΠ. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Φ.

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 ΔΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ 29-28
1η – ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 11:00 ΙΑΣΩΝΑΣ – ΦΙΛΛΙΠΟΣ 41-34
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 ΔΙΑΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ 44-41
2η – ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο Γυμνάσιο 11:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΦΙΛΛΙΠΟΣ 25-24
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 ΔΙΑΣ – ΦΙΛΛΙΠΟΣ 38-37
3η – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 11:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΙΑΣΩΝΑΣ 29-26
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 10:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΔΙΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ) 31-35
4η – ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 11:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΙΑΣΩΝΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ) 29-26

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2 ΔΙΑΣ
3 ΙΑΣΩΝΑΣ
4 ΦΙΛΙΠΠΟΣ