19ο Τουρνουά 2017

Με μεγάλη επιτυχία και συμμετοχή 207 παιδιών αγοριών πραγματοποιήθηκε η μεγάλη γιορτή του μπάσκετ, το 19ο τουρνουά 3on3, που διοργάνωσε το Τμήμα Μπάσκετ του Γυμναστικού Συλλόγου Ηλιούπολης την Κυριακή 28 Μαϊου 2017, στο Α΄ κλειστό Γυμναστήριο ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ.Το τουρνουά πραγματοποιήθηκε σε 4 κατηγορίες διαγωνιζομένων : 1η αγόρια γεννηθέντες το 2005, 2η αγόρια γεννηθέντες το 2006, 3η αγόρια γεννηθέντες το 2007, 4η αγόρια γεννηθέντες το 2008 – 09 και μεταγενέστερα.Το γυμναστήριο της πόλης μας κατακλύστηκε και φέτος από μικρούς αθλητές, οι οποίοι αγωνίστηκαν με πάθος για 4 ώρες σε παιχνίδια 3 εναντίον 3 καθώς και σε διαγωνισμό ελεύθερων βολών.

Στις νικήτριες ομάδες, αλλά και στους νικητές των ελεύθερων βολών επιδόθηκαν βραβεία.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

1η Ομάδα Αγοριών 2005 WEST ALL STARS

(Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΚΑΡΑΤΖΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΤΣΑΛΕΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

2η Ομάδα Αγοριών 2005 CAVALIERS

(Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΤΣΑΤΣΙ ΝΤΑΝΙΕΛ, ΜΠΙΛΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΣΑΡΚΙΣ ΑΤΑΣΙΑΝ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

3η Ομάδα Αγοριών 2005 ULTIMATE WARRIORS

( Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΣΚΑΡΩΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ, ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ, ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΞΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

1η Ομάδα Αγοριών 2006 GREEK WARRIORS

(Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

2η Ομάδα Αγοριών 2006 GOLDEN STATE WARRIORS

(Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

3η Ομάδα Αγοριών 2006 BURGER

(Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΛΑΪΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΓΚΙΟΝΙ ΡΟΜΠΕΡΤΟ,ΚΟΥΡΔΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΔΕΜΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

1η Ομάδα Αγοριών 2007 JORDAN TEAM

(Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΚΟΥΛΕΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ, ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

2η Ομάδα Αγοριών 2007 DREAM TEAM

Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΙΩΣΙΦΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

3η Ομάδα Αγοριών 2007 ANGELS

(Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΧΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

1η Ομάδα Αγοριών 2008 καί μεταγενέστερα ομάδα NBA

Από αριστερά προς τα δεξιά 🙂

ΤΣΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΤΟΥΠΑΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΠΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΡΟΜΑΝΟΣ ΦΑΝΗΣ, ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

2η Ομάδα Αγοριών 2008 καί μεταγενέστερα ομάδα T.N.T.

(Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΑΠΙΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΜΑΝΤΖΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

3η Ομάδα Αγοριών 2008 καί μεταγενέστερα ομάδα ΑΕΤΟΣ

(Από αριστερά προς τα δεξιά : )

ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΣΙΑΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Νικητής στις βολές ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2005

ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Νικητής στις βολές ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2006

ΜΠΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Νικητής στις βολές ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2007

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Νικητής στις βολές ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2008 καί μεταγενέστερα

ΤΣΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________