10ο Εσωτερικό Πρωτάθλημα 2019

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2000 – 2001 – 2002 – 2003

ΟΜΑΔΕΣ

MICHIGAN STATE NORTH CAROLINA KENTUCKY DUKE
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΒΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΓΛΕΝΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΓΑΜΒΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΖΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΥΤΡΗΣ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΛΗΜΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΛΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΝΤΙΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΑΛΛΑ ΣΕΙΝΤΑΝΟ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΝΤΑΝΙΕΛΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΟΠΙΚΟΥ ΡΙΚΑΡΝΤΟ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΙΝΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΙΑΜΠΟΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 17:00 MICHIGAN STATE – NORTH CAROLINA 56 – 60
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 18:00 KENTUCKY – DUKE 55 – 46
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 17:00 NORTH CAROLINA – DUKE 41 – 46
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 18:00 MICHIGAN STATE – KENTUCKY 51 – 59
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 15:00 MICHIGAN STATE – DUGE 61 – 56
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 16:00 NORTH CAROLINA – KENTUCKY 60 – 42
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ   ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 15:00 MICHIGAN STATE – KENTUCKY 48 – 55
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ   ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 16:00 NORTH CAROLINA – DUKE 45 – 41

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 NORTH CAROLINA
2 DUKE
3 KENTUCKY
4 MICHIGAN STATE

__________________________________________________________________________________________________________________________________

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004

ΟΜΑΔΕΣ

SYRACUSE GEORGETOWN OHIO STATE LOUISVILLE
ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΤΙΜΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΕΝΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΥΟΗΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΒΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥΤΟ ΧΡΗΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΝΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ ΜΠΙΧΑΛΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 15:00 SYRACUSE – GEORGETOWN 26 – 46
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 16:00 OHIO STATE – LOUISVILLE 69 – 36
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑιΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 16:00 GEORGETOWN – LOUISVILLE 65 – 39
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 17:00 SYRACUSE – OHIO STATE 17 – 54
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 17:00 SYRACUSE – LOUISVILLE 52 – 62
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 18:00 GEORGETOWN – OHIO STATE 29 – 50
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 15:00 LOUISVILLE – SYRACUSE 57 – 60
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 16:00 OHIO STATE – GEORGETOWN 36 -48

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 GEORGETOWN
2 OHIO STATE
3 SYRACUSE
4 LOUISVILLE

__________________________________________________________________________________________________________________________________

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2005

ΟΜΑΔΕΣ

BOSTON CELTICS L.A. LAKERS SAN ANTONIO MIAMI HEAT
ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΒΟΥΖΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΟΔΥΣΕΑΣ ΓΑΓΛΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΕΤΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΚΟΤΣΑΥΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΚΟΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΟΥΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΙΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΠΑΦΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΛΙΚΑΣ  ΝΙΚΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΤΣΟΛΟΜΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΟΥΝΑΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

 

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΦΛΩΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

 

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΣΙΑΤΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 15:00 BOSTON CELTICS – L.A. LAKERS 49 – 45
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 16:00 SAN ANTONIO – MIAMI HEAT 45 – 70
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 16:00 L.A. LAKERS – MIAMI HEAT 0 – 20
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 17:00 BOSTON CELTICS – SAN ANTONIO 41 – 46
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 15:00 BOSTON CELTICS – MIAMI HEAT 44 -70
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 16:00 L.A. LAKERS – SAN ANTONIO 46 -62
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 17:30 BOSTON CELTICS – L.A. LAKERS 45 – 39
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 18:30 MIAMI HEAT – SAN ANTONIO 59 – 49

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 MIAMI HEAT
2 SAN ANTONIO
3 BOSTON CELTICS
4 L.A. LAKERS

__________________________________________________________________________________________________________________________________

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2006

ΟΜΑΔΕΣ

MILWAUKEE BUCKS CHICAGO BULLS INDIANA PACERS NEW YORK
ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΒΕΝΕΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΑΤΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΕΜΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΥΚΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΑΣΤΟΣ ΑΛΚΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΤΚΑΪ ΕΡΙΚ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΟΥΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΗΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΕΤΚΑΪ ΜΡΟΥΝΟ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΗΡΑΔΑΞΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΣΜΕΡΑΪΔΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΠΑΜΠΑΛΙΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΣΥΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΗΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΪΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΑΣΩΝ ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 13:00 MILWAUKEE BUCKS – CHICAGO BULLS 36 – 28
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 14:00 INDIANA PACERS – NEW YORK 30 – 48
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑ¨|ΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 18:00 CHICAGO BULLS – NEW YORK 37 – 38
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 19:00 MILWAUKEE BUCKS – INDIANA PACERS 41 – 31
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 13:00 MILWAUKEE BUCKS – NEW YORK 32 -38
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 14:00 CHICAGO BULLS – INDIANA PACERS 33 – 26
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 13:00 CHICAGO BULLS – INDIANA PACERS 31 – 37
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 14:00 NEW YORK – MILWAUKEE BUCKS 39 – 37

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 NEW YORK
2 MILWAUKEE BUCKS
3 INDIANA PACERS
4 CHICAGO BULLS

__________________________________________________________________________________________________________________________________

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2007

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΑΚΑΜΠΙ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Τ.Σ.Σ.Κ.Α.
ΑΓΑΠΗΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΙΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΚΑΜΠΕΡΙ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΕΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΡΙΖΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΓΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΒΡΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΛΟΜΒΑΡΔΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΖΑΝΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΤΕΡΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚΑΣ ΤΑΣΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ  ΜΙΛΤΟΣ
ΝΤΟΓΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΜΕΡΑΪΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΜΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΟΤΑ ΡΟΧΑΤΖΕ
ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΧΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΔΙΑΝΑ 09:00 ΠΑΡΤΖΑΝ – ΜΑΚΑΜΠΙ 36 – 45
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΔΙΑΝΑ 10:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – Τ.Σ.Σ.Κ.Α. 49 – 14
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 14:00 ΜΑΚΑΜΠΙ – Τ.Σ.Σ.Κ.Α. 32 – 25
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 15:00 ΠΑΡΤΙΖΑΝ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 24 – 35
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 11:00 Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 30 – 29
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 12:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ  – ΜΑΚΑΜΠΙ 40 – 45
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 13:00 Τ.Σ.Σ.Κ.Α. – ΠΑΡΤΙΖΑΝ 27 – 32
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 14:00 ΜΑΚΑΜΠΙ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 34 – 27

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΜΑΚΑΜΠΙ
2 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
3 ΠΑΡΤΙΖΑΝ
4 Τ.Σ.Σ.Κ.Α.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2008

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΟΚ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΦΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΟΒΑΣ ΧΑΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΝΗΤΡΗΣ ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΤΣΙΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΚΕΛΛΑΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΧΑΓΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΚΟΚΚΟΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΧΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΟΥΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΛΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΥΛΟΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥΠΑΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΙΜΩΝ ΤΖΕΦΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΣΙΑΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΟΥΡΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΔΙΑΝΑ 11:00 ΠΑΟΚ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 29 – 32
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΤΙΛΙΟΥ ΔΙΑΝΑ 12:00 ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 36 – 32
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 14:00 ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ 13 – 56
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 52 – 48
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 09:00 ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ 27 – 35
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 10:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ 31 – 42
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 11:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟΚ 42 – 40
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 12:00 ΑΡΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 16 – 42

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΑΡΗΣ
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ
4 ΠΑΟΚ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2009

ΟΜΑΔΕΣ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΥΚΙΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΔΑΚΑΡΝΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΛΙΑΧΩΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΜΠΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΟΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΟΥΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΧΑΡΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΟΥΡΤΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΜΠΟΝΕΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΙΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΙΔΑΛΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΦΑΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΔΙΑΝΑ 13:00 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 16 – 24
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΔΙΑΝΑ 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ 27 – 42
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑίΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 11:00 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 32 – 29
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ ΜΠΑΛΟΝΙ 12:00 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ 27 – 48
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 13:00 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ 22 – 23
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ ΔΙΑΝΑ 14:00 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 26 – 11
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 15:30 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 31 – 18
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ 1ο Γυμνάσιο 16:30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 42 – 15

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
3 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2010 – 2011

ΟΜΑΔΕΣ

ομοιροσ ηφαιστοσ προμηθεασ ποσειδωνασ
ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΒΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΔΡΙΒΑΣ ΧΑΡΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΒΡΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΙ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ
ΒΑΓΓΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΝΔΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΗΠΟΥΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΡΙΣΑ ΙΑΣΩΝΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΧΙΛΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΚΡΕΛΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΣΙΘΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ
ΞΕΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΛΑΜΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑΜΠΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΙΑΣΩΝ ΝΤΖΙΜΑΣ ΘΕΜΗΣ ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΝΤΟΥΜΠΙΤΑΝ ΑΝΤΡΕΑΣ ΡΙΡΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΖΟΥΡΑΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ  ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΤΙΛΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11:00 ΟΜΗΡΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ 38 – 31
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 12:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 27 – 40
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11:00 ΟΜΗΡΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 28 – 24
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑ||ΪΟΥ Ιο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 13:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 36 – 38
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 09:00 ΟΜΗΡΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 36 – 23
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 10:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 35 – 31
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 09:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 47 – 39
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 10:00 ΟΜΗΡΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 17 – 24

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
2 ΟΜΗΡΟΣ
3 ΗΦΑΙΣΤΟΣ
4 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________

ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2011 – 2012

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΕΤΟΙ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΓΕΡΑΚΙΑ ΤΙΓΡΕΙΣ
ΑΚΡΙΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΦΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΣΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΟΥΛΟΥΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΥΡΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΟΥΧΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΛΥΚΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΡΜΥΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΣΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΗΛΟΣ ΠΑΝΟΣ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΝΤΟΣΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΡΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΟΥΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΦΙΤΣΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΟΥΦΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Γήπεδο Ώρα Αγώνας Αποτέλεσμα
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 09:00 ΑΕΤΟΙ – ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ 29 – 26
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 10:00 ΓΕΡΑΚΙΑ – ΤΙΓΡΕΙΣ 32 – 21
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 09:00 ΑΕΤΟΙ – ΓΕΡΑΚΙΑ 28 – 32
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 10:00 ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ – ΤΙΓΡΕΙΣ 30 – 34
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11:00 ΑΕΤΟΙ – ΤΙΓΡΕΙΣ 28 – 20
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 12:00 ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ – ΓΕΡΑΚΙΑ 37 – 25
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 11:00 ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ – ΤΙΓΡΕΙΣ 24 – 14
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ :1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 12:00 ΑΕΤΟΙ – ΓΕΡΑΚΙΑ 27 – 28

 

Τελική κατάταξη

Θέση Ομάδα
1 ΓΕΡΑΚΙΑ
2 ΑΕΤΟΙ
3 ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
4 ΤΙΓΡΕΙΣ

__________________________________________________________________________________________________________________________________