Παιδικό 2017-18

Όρθιοι  από  αριστερά:
Σπανάκης  Παναγιώτης  ,  Φλίντρας  Γιώργος  ,  Τζεγιαννάκης  Γιάννης  ,  Λιαράκος  Ηλίας  ,  Τασούλας  Ευθύμης  ,  Κιούσης  Κώστας  ,  Ξηραδάκης  Αντώνης  ,  Γιώργος   Γκουγκούτσης  (προπονητής)

Γονατιστοί  από  αριστερά:
Δημητρίου  Λευτέρης  ,  Γλένης  Ιάσωνας  ,  Τσέγκος  ,  Καραγιώργος  Στέφανος  ,  Καλλιμόρος  Τάσος  ,  Σαλωνίδης  Γιάννης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19-09-2017  ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  42-63
26-09-2017 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.  55-48
03-10-2017  ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  44-45
 10-10-2017  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ  50-34
17-10-2017 ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  24-71
24-10-2017  ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  36-94
 31-10-2017 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ  69-60
 07-11-2017 ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  36-61
14-11-2017  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.  74-28
10η 21-11-2017 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  64-26
11η  28-11-2017 Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  51-70
12η  05-12-2017 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ  64-48
13η 12-12-2017 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  43-64
14η  19-12-2017 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ  64-26
15η  09-01-2018 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ  55-42
16η  16-01-2018 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  43-62
17η  23-01-2018 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ  64-24
       18η  30-01-2018 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  48-58

 

Β ‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ  Β ‘ ΦΑΣΗ

 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 1η  20-02-2018  20:30  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 68-30

 

Β ‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ  Γ ‘ ΦΑΣΗ

 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 1η  02-03-2018  21:00  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 78-59
 2η  11-03-2018 15:15  ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  76-55

ΤΟ  ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΚΑΙ  ΤΑ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΜΠΟΡΕΙΤΕ  ΝΑ  ΤΑ  ΔΕΙΤΕ  ΕΔΩ

 


__________________________________________________________________________________________________________________________________


ΒΑΘΜΠΛΟΓΙΑ

Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ
 1  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
36
18
18
0
0
 2  ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 34 18 16 2 0
 3  Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. 32 18 14 4 0
 4  ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 30 18 15 6 0
 5 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 27 18 9 9 0
 6 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 25 18 7 11 0
 7 ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 24 18 6 12 0
 8 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 23 18 5 13 0
 9 ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 21 18 3 15 0
 10 ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 18 18 0 18 0

 Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ
 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2  1  1  0  0
 2 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 1 0  0
 3 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 1 1 0  0
 4 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 2 1 1 0  0
 5 ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 1 1 0  0
 6 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2 1 1 0  0
 7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 2 1 1 0  0
 8 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2 1 1 0  0
 9  ΑΕ ΓΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  2 1  1 0  0
 10 Σ.Κ.ΑΝΟΙΞΗΣ  2  1  1  0  0
 11  ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΑ  2 1  1  0  0
 12  ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  2  1  1  0  0
 13  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  2  1  1  0  0
 14  ΑΟ ΑΝΤΥΝΤΑΣ  2  1  1  0  0
 15  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  2  1  1  0  0
 16  ΓΣ ΒΡΗΣΣΙΑ  1  1  0  1  0
 17  ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ  1  1  0 1  0
 18  ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ  1  1  0 1  0
 19 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ  1  1  0 1  0
 20  ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  1  1  0 1  0
 21 ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  1  1  0 1  0
 22  ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ  1  1  0 1  0
 23  ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ  1  1  0 1  0
 24 ΑΟ ΚΑΡΕΑ  1  1  0 1  0
 25  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ.  1  1  0 1  0
 26  ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ  1  1  0 1  0
 27  ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.  1  1  0 1  0
 28 ΙΟΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ  1  1  0 1  0
 29  ΦΕΑ Ν.Φ. – Ν.Χ.Β.  1  1  0 1  0
 30  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  1  1  0 1 0

 

 Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ

Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ
 1  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 2  1  1
 0  0
 2  ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ  2  1  1  0  0
 3  ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ  2  1  1  0  0
 4  ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  2  1  1  0  0
 5 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  2  1  1  0  0
 6  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  2  1  1  0  0
 7  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  2  1  1  0  0
 8  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  1  1  0  1  0
 9  ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ  1  1  0  1  0
 10  ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  1  1  0  1  0
 11  Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ  1  1  0  1  0
 12  ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ  1  1  0  1  0
 13  ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  1  1  0  1  0
 14  ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ  1  1  0  1  0
 15 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  0  0  0  0  0

Την αναλυτική βαθμολογία μπορείτε να τη δείτε  εδώ