Παιδικό 2019-20

Από  αριστερά:   Γιαννίτσας Παναγώτης  ,  Βιολάκης Λαυρέντης  , Προμπονάς Ιάκωβος  ,  Αλεξόπουλος Νίκος  ,   Παπαδάκης Αντώνης  ,  Στανέλλος Δημήτρης  ,  Μπιχαλτζής Παναγιώτης  , Βασίλης Λιάκος  (προπονητής)  ,  Αγιάνογλου Ιορδάνης  ,  Δυοήλης Αναστάσης  ,  Βαφειαδάκης Βασίλης  ,  Παπαφίλης Μάριος  , Δένδιας Δημήτρης  ,  Βάβουλας Γιάννης  ,  Σφακιανάκης Μιχάλης

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ  ΑΓΩΝΑΣ  ΣΚΟΡ
24/09/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1-2
01/10/2019 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 47-40
08/10/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 52-59
15/10/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 54-60
22/10/2019 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 49-60
29/10/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 54-40
05/11/2019 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 61-33
12/11/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 64.65
19/11/2019 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 67-41
10η 26/11/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1-2
11η 03/12/2019 ΑΓ,ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 64-49
12η 10/12/2019 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 77-44
13η 17/12/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1-2
14η 14/01/2020 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 58-39
15η 21/01/2020 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 51-46
16η 28/01/2020 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2-1
17η 04/02/2020 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 46.50
18η 11/02/2020 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 23-53
19η 18/02/2020 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 60-51
20η 25/02/2020 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0-0
21η 03/03/2020 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
22η 10/03/2020 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0-0

Το αναλυτικό πρόγραμμα και τα αποτελέσματα μπορείτε να τα δείτε εδώ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Η Μ
1 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 37 19 18 1 0
2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 37 19 18 1 0
3 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 35 19 16 3 0
4 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 32 19 13 6 0
5 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 30 19 11 8 0
6 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 29 19 10 9 0
7 ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 28 19 9 10 0
8 ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 27 19 8 11 0
9 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 23 19 4 15 0
10 ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 23 19 4 15 0
11 ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 22 19 3 16 0
12 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19 19 0 19 0

Την αναλυτική βαθμολογία μπορείτε να τη δείτε εδώ