Εφηβικό 2017-18

Όρθιοι  από  αριστερά:
Μπάτρας  Σωτήρης  ,  Καρακώστας  Μάνος  ,  Βάβουλας  Γιάννης  ,  Μέλλιος  Αριστοτέλης  ,    Δένδιας  Βαγγέλης  ,  Πόθος  Κώστας  ,  Φάλαρης  Γιώργος  ,  Δημητρίου  Δημήτρης  ,  Τζεβελέκος  Μάριος  ,  Κυριάκος  Λογαρούδης  (προπονητής)

Γονατιστοί  από  αριστερά:
Καραβαγγέλης  Θανάσης  ,  Σπανός  Οδυσσέας  ,  Κουτσουφλάκης  Βασίλης  ,  Πατεράκης  Νίκος  ,  Λυντηρίδης  Μάνος  ,  Χατζήνας  Φίλιππος  ,  Μουρατιάδης  Αναστάσης  ,  Γρίλλιας  Μανόλης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
     1η 19-09-2017  ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 74-47
     2η  26-09-2017 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  63-48
     3η  03-10-2017 ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  49-52
     4η  10-10-2017  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ  82-41
     5η  17-10-2017 ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  42-54
     6η 24-10-2017 ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  63-75
     7η  31-10-2017 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ  41-67
     8η  07-10-2017 ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  49-80
     9η  14-11-2017 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.  60-46
     10η  21-11-2017 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  51-46
     11η  28-11-2017 ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  31-62
     12η  05-12-2017  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ.  54-33
     13η 12-12-2017 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  48-73
     14η  19-12-2017  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ  65-32
     15η  09-01-2018 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ  58-45
     16η  16-01-2018 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  47-51
     17η  23-01-2018 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ  52-35
     18η 30-01-2018 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  35-52

Το αναλυτικό πρόγραμμα και τα αποτελέσματα μπορείτε να τα δείτε εδώ

Β ‘ ΦΑΣΗ

 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 1η  25-02-2018  21:00 ΣΠΥΡ. ΛΟΥΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 39-26

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ
1 ΗΛΗΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 35 18 17 1 0
2
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
34
18
16
2
0
3 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 31 17 14 3 0
4 ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΔΑΣΚ. 28 18 10 8 0
5 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 27 17 10 7 0
6 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 26 18 8 10 0
7 ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 24 18 6 12 0
8 ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 21 18 3 15 0
9 ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΣΑ 20 18 3 14 1
10 ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 19 18 2 15 1

Την αναλυτική βαθμολογία μπορείτε να τη δείτε εδώ