Εφηβικό 2019-20

Όρθιοι από αριστερά :  Αντζινάς Νίκος  ,  Σπανάκης Παναγιώτης  ,  Τζεγιαννάκης Γιάννης  ,  Παναγόπουλος Μάνος  ,  Νικολαϊδης Παναγιώτης  ,  Ξηραδάκης Αντώνης  ,  Σαλωνίδης Γιάννης, Λουλουδάκης Ιωσήφ (προπονητής).

Γονατιστοί από αριστερά :  Καλιαντάμης Δημήτρης  ,  Αγιάνογλου Γιώργος  ,  Τσέγκος Χρήστος  ,  Φλίντρας Γιώργος  ,  Γριλιάς Σπύρος , Σγουμπόπουλος Παναγιώτης.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ  ΑΓΩΝΑΣ  ΣΚΟΡ
24/09/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 69-57
01/10/2019 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 74-46
08/10/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 57-87
15/10/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 54-62
22/10/2019 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 66-64
29/10/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 36-85
05/11/2019 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 100-72
12/11/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 51-57
19/11/2019 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 86-52
10η 26/11/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 47-51
11η 03/12/2019 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ, ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 59-50
12η 22/12/2019 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25-75
13η 17/12/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 49-54
14η 14/01/2020 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 87-93
15η 21/01/2020 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 56-49
16η 28/01/2020 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 39-58
17η 04/02/2020 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 89-47
18η 11/02/2020 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 55-70
19η 18/02/2020 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 70-63
20η 25/02/2020 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0-0
21η 03/03/2020 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
22η 10/03/2020 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0-0

Το αναλυτικό πρόγραμμα και τα αποτελέσματα μπορείτε να τα δείτε εδώ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Η Μ
1 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 35 19 16 3 0
2 ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 34 19 15 4 0
3 ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 32 19 13 6 0
4 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 31 19 12 7 0
5 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 30 18 12 6 0
6 ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 30 19 11 8 0
7 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 30 19 11 8 0
8 ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 28 19 9 10 0
9 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. 25 19 6 13 0
10 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 22 18 4 14 0
11 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 22 19 3 16 0
12 ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 20 19 1 18 0

Την αναλυτική βαθμολογία μπορείτε να τη δείτε εδώ