Ανδρικό – Ρόστερ 2015-16

Β΄ ΕΣΚΑ

Νο ΠΑΙΚΤΗΣ ΘΕΣΗ ΕΤΩΝ ΥΨΟΣ
4 ΣΠΑΝΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1 26
5 ΦΕΡΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1 18
6 ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ 2 20
7 ΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 5 – 4 23
8 ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 29
9 ΚΡΙΕΚΟΥΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2 – 1 37
10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 – 3 23
11 ΜΑΝΕΣΤΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 4 – 5 32
12 ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 5 24
13 ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5 23
15 ΒΛΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 29
16 ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1 – 2 18
17 ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4 – 3 18
18 ΑΝΘΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 34
19 ΠΙΤΟΠΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5 35
Προπονητής Ομάδας: ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΙΔΗΣ ΜΑΗΣ
Βοηθός Προπονητή: ΛΟΓΑΡΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Έφορος Ομάδας: ΣΙΩΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γενικός Αρχηγός: ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 

ΣΠΑΝΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Παίκτης

 

ΦΕΡΤΗΣ θΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

Παίκτης

Ξεκίνησε σε ηλικία 6 ετών στις ακαδημίες του Γ.Σ.Η.

Παιδικό έπαιξε στον Γ.Σ.Η

 
ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
 2013 – 2014 Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ
 2014 – 2015  ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ

 

 

 

 

ΚΟΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ

Παίκτης

 

ΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

Παίκτης

 

ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Παίκτης

Ξεκίνησε σε ηλικία 9 ετών στις ακαδημίες του ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

Παιδικό και Εφηβικό έπαιξε στο ΠΑΓΚΡΑΤΙ

 
ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
 2001 – 2002  ΠΑΓΚΡΑΤΙ  Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
 2002 – 2003  ΠΑΓΚΡΑΤΙ  Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
 2003 – 2004  ΠΑΓΚΡΑΤΙ  Γ΄ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΟΔΟΣ
 2004 – 2005  ΠΑΓΚΡΑΤΙ  Β΄ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΟΔΟΣ Α2
 2005 – 2006  Γ.Σ.Η.  Γ΄ΕΘΝΙΚΗ  ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
 2006 – 2007  ΠΑΓΚΡΑΤΙ  Β΄ΕΘΝΙΚΗ
 2007 – 2008  ΠΟΡΦΥΡΑΣ  Α΄ΕΚΑΝΑ
 2008 – 2009  ΠΑΓΚΡΑΤΙ  Α2
 2009 – 2010  ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ
 2010 – 2011  ΕΥΡΙΑΛΗ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ
 2011 – 2012  ΕΥΡΙΑΛΗ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ
 2012 – 2013  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ
 2013 – 2014  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ
 2014 – 2015  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ  ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

 

 

 

 

ΚΡΙΕΚΟΥΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

Παίκτης

Ξεκίνησε σε ηλικία 12 ετών στις ακαδημίες του ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΥ

Παιδικό και Εφηβικό έπαιξε στον ΜΑΝΔΡΑΪΚΟ

 
ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
 2001 -2002  ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ
 2002 – 2003  ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ
 2003 – 2004  ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ
 2004 – 2005  ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ
 2005 – 2006  ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ
 2006 – 2007  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  Β΄ΕΣΚΑΝΑ
 2007 – 2008  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  Β΄ΕΣΚΑΝΑ
 2008 – 2009  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  Β΄ΕΣΚΑΝΑ
 2009 -2010  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ  ΑΝΟΔΟΣ
 2010 – 2011  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ
 2011 – 2012  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ
 2012 – 2013  ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ  ΑΝΟΔΟΣ
 2013 – 2014  ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
 2014 – 2015  Γ.Σ.Η  Α΄ΕΣΚΑ  ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Παίκτης

 

ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

Παίκτης

 

ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

Παίκτης

 

ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Παίκτης

Ξεκίνησε σε ηλικία 10 ετών στις ακαδημίες του Γ.Σ.Η.

Παιδικό και Εφηβικό έπαιξε στον Γ.Σ.Η.

 
ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
 2008 – 2009  Γ.Σ.Η.  Β΄ΕΣΚΑ
 2009 – 2010  Γ.Σ.Η.  Β΄ΕΣΚΑ  ΑΝΟΔΟΣ
 2010 – 2011  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ
 2011 – 2012  Γ.Σ.Η.  Β΄ΕΣΚΑ
 2012 – 2013  Γ.Σ.Η.  Β΄ΕΣΚΑ  ΑΝΟΔΟΣ
 2013 – 2014  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ
 2014 – 2015  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ  ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
 

 

ΒΛΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Παίκτης

Ξεκίνησε σε ηλικία 8 ετών στις ακαδημίες του Γ.Σ.Η.

Παιδικό και Εφηβικό έπαιξε στον Γ.Σ.Η.

 
ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
 2002 -2003  Γ.Σ.Η  Α΄ΕΣΚΑ
 2003 – 2004  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ
 2004 – 2005  Γ,Σ,Η,  Α΄ΕΣΚΑ  ΑΝΟΔΟΣ
 2005 – 2006  ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Α΄ΕΣΚΑ
 2006 – 2007  ΑΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Γ΄ΕΣΚΑΝΑ
 2007 – 2008  ΑΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Γ΄ΕΣΚΑΝΑ  ΑΝΟΔΟΣ
 2008 – 2009  ΑΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Β΄ΕΣΚΑΝΑ
 2009 – 2010  Γ.Σ.Η.  Β΄ΕΣΚΑ  ΑΝΟΔΟΣ
 2010 – 2011  ΤΕΡΨΙΘΕΑ  Β΄ΕΣΚΑΝΑ
 2011 – 2012  Γ.Σ.Η.  Β΄ΕΣΚΑ  ΑΝΟΔΟΣ
 2012 – 2013  ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ  ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
 2013 – 2014  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ
 2014 – 2015  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ  ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

Παίκτης

 

ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Παίκτης

Ξεκίνησε σε ηλικία 13 ετών στις ακαδημίες του Γ.Σ.Η.

Παιδικό έπαιξε στον Γ.Σ.Η.

Εφηβικό παίζει στον Γ.Σ.Η.

 
ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
 2013 – 2014 Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ
 2014 – 2015  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ  ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ
 

ΑΝΘΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Παίκτης

 

ΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Παίκτης

Ξεκίνησε σε ηλικία 14 ετών στις ακαδημίες του ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ

Παιδικό και Εφηβικό έπαιξε στον ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ

 
ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
 1997 – 1998  ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ  Γ΄ΕΣΚΑ
 1998 – 1999  ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ  Γ΄ΕΣΚΑ
 1999 – 2000  ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ  Γ΄ΕΣΚΑ
 2000 – 2001  ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ  Γ΄ΕΣΚΑ
 2001 -2002  ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ  Γ΄ΕΣΚΑ
 2002 – 2003  ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ  Γ΄ΕΣΚΑ
 2003 – 2004  ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ  Γ΄ΕΣΚΑ  ΑΝΟΔΟΣ
 2004 – 2005  ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ  Β΄ΕΣΚΑ
 2006 – 2007  ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ  Α΄ΤΟΠΙΚΟ  ΑΝΟΔΟΣ
 2007 – 2008  ΓΣ ΑΡΙΩΝ  Β΄ΕΣΚΑ
 2008 – 2009  ΓΣ ΑΡΙΩΝ  Β΄ΕΣΚΑ
 2009 – 2010  ΧΟΛΑΡΓΟΣ  Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
 2010 – 2011  ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Β΄ΕΣΚΑΝΑ  ΑΝΟΔΟΣ
 2011 – 2012  ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ
 2012 – 2013  ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Α΄ΕΣΚΑΝΑ  ΑΝΟΔΟΣ
2013 – 2014  ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ  Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
 2014 – 2015  Γ.Σ.Η.  Α΄ΕΣΚΑ  ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΑΗΣ

Προπονητής

 

ΛΟΓΑΡΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Βοηθός Προπονητή

 

ΣΙΩΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Έφορος

 

ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Γενικός Αρχηγός